Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Warface


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4017 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi supergames nariai,švečiai !!!

Noriu jums pristatyti labai įdomų šaudymo žaidima WARFACE !

Tai žaidimas kuriame turesite surinkti komanda ir daryti visokias misijas, arba galima šaudytis tarpusavyje.

Žaidimo grafika yra labai gera ir tikroviška.

Iškarto pradėja žaisti patarčiau praeiti terniruote kad suprasti žaidimo esme.

Žaidime galima išsirinkti 4 veikėjus(Medikas,Puolantis,Snaiperis ir Mechanikas).

Už kiekviena veikėja labai įdomų žaisti.

Žaidime yra rangai, jų yra labai labai daug...

Kuo aukštesnis rangas tuo tave daugiau gerbia žaidėjai ir gali surinkti geresne komanda.

Taigi siūlyčiau pabandyti visiems šita žaidima

Jis yra RUSIŠKA Kalba todėl reik bent bšk suprasti rusų kad galetum pradeti žaidima.

Jeigu norite pradėti žaidima su nemokamų 5 dienų VIP, tada siūlyčiau užsiregistruoti per mano nuoroda.

Žaidimo GAMEPLAY:

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siūlau daryti taip, google parašyti Warface, tada atsidarot GFACE, ten paliekat savo Gmail'ą ir jeigu Crytek išrinks būtent jus, tai jūs gausite pakvietimą žaisti uždarą Betą versija, žinoma gi oficialę ir t.t.... Šiandien gavau pakvietimą, dar nežaidžiau, nes neturiu laiko, gali tekti ir palaukti, nes man teko laukti beveik mėnesį Crytek atsakymo. Bet žinoma gi galit eiti žaisti rusišką, mano pasiūlymas tik antra variantas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4017 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...