Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonai


ShwePeZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ir kas geresnio kad naujasne android versija ???

Nes ten tik ji ir yra o daugiau nieko nei dizainas nei kas daugiau nepakeista.

Pasiskaityk kokie atnaujinimai... Ir jis kainuoja panašiai ar tiek pat kaip paprastas S2, tai kodėl nepaėmus S2 PLUS su keliomis S3 savybėmis, kaip pvz.: S Voice ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pats neseniai pirkau telefoną buvau nusižiūrėjas Samsung s3 mini arba s2 ir Iphone 4s, na bet kai nuvažiavau į saloną pirkt pamačiau LG Optimus L9 ir jis man tikrai patiko tai ir nusipirkau, jis yra didesnis už samsung s2 gal net ir už s3 todėl jeigu nori žaist tai tikrai patogu, yra gerų dalykėlio tokių kaip quick translator kuri labai praverčia, visiškai nelagina beto turi gorilla glass, išbandžiau su raktu braižiau ekraną ir nieko neatsitiko. Tai siūlau tau įsigyt tokį nes tikriai geras telefonas ir kaina mažesnė už s2 o galingumai tokie patys galima sakyt.

P.S. Iphone nepirkau vien dėl to kad pas jį yra visos programėlės ir žaidimai yra mokami, o L9 yra androidas todėl android market yra begalė nemokamų ir pilnų žaidimų

Redaguota , nario Aidinis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pats neseniai pirkau telefoną buvau nusižiūrėjas Samsung s3 mini arba s2 ir Iphone 4s, na bet kai nuvažiavau į saloną pirkt pamačiau LG Optimus L9 ir jis man tikrai patiko tai ir nusipirkau, jis yra didesnis už samsung s2 gal net ir už s3 todėl jeigu nori žaist tai tikrai patogu, yra gerų dalykėlio tokių kaip quick translator kuri labai praverčia, visiškai nelagina beto turi gorilla glass, išbandžiau su raktu braižiau ekraną ir nieko neatsitiko. Tai siūlau tau įsigyt tokį nes tikriai geras telefonas ir kaina mažesnė už s2 o galingumai tokie patys galima sakyt.

P.S. Iphone nepirkau vien dėl to kad pas jį yra visos programėlės ir žaidimai yra mokami, o L9 yra androidas todėl android market yra begalė nemokamų ir pilnų žaidimų

Ant iPhone yra begale apejimo budu, kad ir Jailbreak. Nors pats naudoju be Jailbreak ir turiu telefone viska ka noriu, ne isleidau nei cento. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3975 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...