Peršokti į turinį

reikia pagalbos

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3665 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Recommended Posts

Sweiki kas galetu man padet su MTA naudotis prasau. Skype mano: dejma668

Nemoku krc nk pvz noriu su vidiniu ip prie mta prisijunkti ir istrinti pora obejektu bet nemoku. Padekit busiudekingas dar +3 REP duosiu kad kas pades su mta naudotis.

va ka man reiketu isimti tuos vartus: http://www.part.lt/img/3e64a96928b4349ace1c87984eb9ab19180.png

Redaguota , nario elfiuxx
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Atrodo lyg tu apsiverk─Ös ra┼íei ┼íi─ů tem─ů.. ''Pra┼íau, plz, pad─Śkit''.. Keistai atrod─Ś, labai vaiki┼íka..

Na bet tiek to. Originalių objektų per MTA ištrynti NEĮMANOMA...

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)

as ne sakau orgonaliu objektu trinti tam yra map editor.ex, kad istrinti orginaliu, bet kaip elgtis su mta man reikia zinoti kad padtatyti koki sankryza ten tvora ir pns man sitos pagalbos reik bandau per map editor tj ten tik gta san andreas paprastas offline game. :/ ir beto tie vartai yra pasptatyti o ne originalus objektas, pvz frag.lt to nera ar ten LTg ir t.t. tj ir prasau pagalbos kaip per mta jungtis su servu placiau noreciau mapperiu i skype: dejma668

Redaguota , nario elfiuxx
Nuoroda ─» komentar─ů

Atrodo lyg tu apsiverk─Ös ra┼íei ┼íi─ů tem─ů.. ''Pra┼íau, plz, pad─Śkit''.. Keistai atrod─Ś, labai vaiki┼íka..

Na bet tiek to. Originalių objektų per MTA ištrynti NEĮMANOMA...

Imanoma istrinti ir orginaliu dar forume maciau pamoka kaip, tik reikia isikelt i MTA failus kazkokius

Nuoroda ─» komentar─ů

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3665 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...