Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

reikia pagalbos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4037 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sweiki kas galetu man padet su MTA naudotis prasau. Skype mano: dejma668

Nemoku krc nk pvz noriu su vidiniu ip prie mta prisijunkti ir istrinti pora obejektu bet nemoku. Padekit busiudekingas dar +3 REP duosiu kad kas pades su mta naudotis.

va ka man reiketu isimti tuos vartus: http://www.part.lt/img/3e64a96928b4349ace1c87984eb9ab19180.png

Redaguota , nario elfiuxx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

as ne sakau orgonaliu objektu trinti tam yra map editor.ex, kad istrinti orginaliu, bet kaip elgtis su mta man reikia zinoti kad padtatyti koki sankryza ten tvora ir pns man sitos pagalbos reik bandau per map editor tj ten tik gta san andreas paprastas offline game. :/ ir beto tie vartai yra pasptatyti o ne originalus objektas, pvz frag.lt to nera ar ten LTg ir t.t. tj ir prasau pagalbos kaip per mta jungtis su servu placiau noreciau mapperiu i skype: dejma668

Redaguota , nario elfiuxx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4037 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...