Guest Paulius

Travian.lt

Recommended Posts

Guest Paulius

ea6b5bf9a50f69ac444748eb573b8702.pjpeg

Pirmame lietuviškame Traviano serveryje travian.lt, rugpjūčio 20 d. prasidėjęs žaidimas, vis labiau populiarėja. Šiuo metu yra apie 10 000 užsiregistavusių aktyvių žaidėjų. Travianas, tai vienas iš žinomiausių pasaulyje strateginių „online“ žaidimų, žaidžiamų naršyklės pagalba. Žaidimą sudaro pasaulis su šimtais ir tūktančiais realių žaidėjų. Kiekvienas jų pradeda būdamas mažo kaimelio valdovu.

Visame pasaulyje Travianą žaidžia keli milijonai žaidėjų. Dabar galima žaisti ir lietuviškai. Iš esmės tai pirmas tokio tipo žaidimas Lietuvoje - ir jis turi visas galimybes tapti ne tik pirmu, bet ir geriausiu. Žaidimo pasaulyje Jums teks persikelti į viduramžius, pasirinkti vieną iš kelių genčių kuriai atstovausite - galėsite žaisti už romėnus, galus ar germanus, - bei įsijungti į aktyvų savo tautos ir miestų vystymą, diplomatines intrigas, karus bei siekius užvaldyti pasaulio stebuklą. Vystydami savo gyvenvietes, kovosite ir prekiausite su savo kaimynais.

Viena iš įdomiausių Traviano žaidimo galimybių - aljansų steigimas. Galite susijungti su kitais žaidėjais - savo draugais, pažįstamais, kolegomis ar klasiokais. Galite kariauti prieš kitų miestų, universitetų, mokyklų komandas.

Taip pat yra sukurta pagalbos svetainė http://www.travianas.lt skirta žaidimo naujokams, suteikianti nemažai naudingos informacijos bei padedanti greičiau apsiprasti žaidime.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Guest tadas98

Man abu geri

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias

Banziau jau traven serveris 3speed medienos turiu 99999....kazkur man tai patiko ispradziu o dabar ....jau nebelabai.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele