Peršokti į turinį

Ar butu galima pakeisti vaizdo plokste ant loptopo ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4057 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Noreciau paklausti ar eitu pakeisti sita vaizdo plokste? :

Gal reiktu ramu dasipirkti ar nauja proc kad naujesnius zaidimus paleistu ?

Del vaizdo plokstes nezinau, bet abejoju kad galima ir/ar isvis reikia.

Del RAM'u galiu pasakyt kad eis pakeist tik viena plokstute, nes ten man atrodo viena is galo laisvai issitraukia, o kita tipo kaip integruota (Bent jau pas mane taip buvo)

Zodziu, nemanau kad tau apsimoka jam kazka pirkt ir keist, nes nieko gero i ji neikisi kad megautis naujais zaidimais. Siulyciau pirkt nauja PC (Butent PC, o ne laptopa jei jau zaidimams) nes pats supranti kainu skirtuma.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikia atsidaryti laptopa is pasiziureti po cooleriu turetu buti atskira plokste, jeigu turi reiskias gali keistis bet nemanau ar apsimoka nes labai brangu, jeigu mano laptopas kainuoja kazkur 250 svaru o vaizduske kuri yra pas mane 100 svaru tai beveik puse mano laptopo kainos, ir gali buti kad pas tave jau ideta geriausia vaizduske palaikoma tavo laptopo, pvz mano laptopas buvo isleistas su keliomis vaizduskes serijomis ir 9500M skaitosi geriausia pagal mano laptopa tai pas mane jau upgradintis niekaip neiseis nebent i lievesne

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane HP,o kaip suzinoti ar integruota ?

Pas tave 2 vaizdo plokstes: "AMD M880G" ir "ATI Mobility Radeon HD 4250" integruotos i viena Chipa. Nieko nepakeisi, nebent perlituoja. Bet paskui greit sudega.

Jei turi problemu su zaidimais, gali but toks dalykas, kad zaidimus tau apdoroja 1-oji plokste, o nustatyta turi but kad butinai juos apdorotu 2-oji.

Nes 1-oji labai silpna.

Redaguota , nario Vadila
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas tave 2 vaizdo plokstes: "AMD M880G" ir "ATI Mobility Radeon HD 4250" integruotos i viena Chipa. Nieko nepakeisi, nebent perlituoja. Bet paskui greit sudega.

Jei turi problemu su zaidimais, gali but toks dalykas, kad zaidimus tau apdoroja 1-oji plokste, o nustatyta turi but kad butinai juos apdorotu 2-oji.

Nes 1-oji labai silpna.

O kaip padaryti kad apdorotu kita plokste ?Galit padeti ?

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4057 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...