Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Riper


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5757 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu nezinau ar cia rasyt man bet nelabai radau kur rsayt sita dalykeli

Taigi viena akrt labai labai senai uztikau kad pradejo vienas zmogus ripint nuo sito forumo ir kazkaip uzmirsau parasyt tai cia

Neperseniausiai narsiau po google apie visokius cs failus tiesa sakant apie surf norejau surast viena gera surf video ir radau stai ka:

http://sd.eforum.lt/viewtopic.php?t=105

Sita dalyka rasiau as pats! Ir kai kurie gal dar ir atsimena senam forume dar jis buvo kai rasiau sita ir neparase is kur ime ir kas ji rase!

Bet cia dar ne viskas. Galima nueit i Modu skilti arba kur nors kitur ir pamatyt kad daug failu ir nuripinta is sito forumo ir neparasyta kas ji rase is kur gavo ta info ir t.t pavizdys durno admino:

http://sd.eforum.lt/viewtopic.php?t=113

Atkreipkite i vieta:

Sita nukopinau sry Besišypsojantis ir dominus liepe isverst nes jis buvo angliskas bet man anglu neproblema tai dzin

Matote zodi Dominus tai sio puikaus forumo ikurejas ir tai viska pasako kad ripinta is cia ir t.t yra dar Matrix modas kur dominus rase ir viskas taip pat nukopijuota kaip ir cia buvo.

Nu tai tiek si karta ir admine jei uzsuksi vel i sita foruma paripint gali kopijuot tau niekas nedraudzia bet parasyk is kur imei info ir t.t :rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
nu ash viska perskaiciau bet nlbj sumasciau,sian tingiu galvot

Na aš tai viską supratau :P

Bet galėjo bent jau tos paskutinės eilutės nenukopint kur apie Dominus kalba, nes kvailai atrodo, gal net nepaskaitė iki galo ką kopina :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5757 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...