Peršokti į turinį

Ar apsimokejo pirkt ? Samsung LaPToP


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4084 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ka manot apie si laptopa ? ar atitinka pajegumas kaina, bei parasytumet + ir - sio laptopo. Ir ar eitu naujesni zaidimai,ir ant kokios grafikos pvz ( GTA IV ) ir t.t ( nesinori bereikalo moketi uz zaidimo kompakta jeigu laptopas nepaves :))) ) aciu kas normaliai parasys:) Stai jo Info https://www.neriba.lt/kompiuterine-technika/nesiojami-kompiuteriai/samsung-355v5c-a6-4400m-15-4gb750gb-7hp.html . Noreciau suzinotu ka jus manote, nes as moku tik zaist zaidimus o apie kompiuterius nelabai nusimanau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kompas, kaip kompas. tik jeigu jau žaist žaidimus, tai tik stacionarų, arba jeigu jau nešiojamą, tai ALIENWARE. Ypač man, tokiam žmogui, nes aš žaidžiu žaidimus tik dėl grafikos (gal tik kelis dėl gameplay).

gta iv turėtu patempt, bent jau ant low grafikų. Bet jau naujų game (kurie išeis šiais metais, ir kitais) tai nelabai pažaisi. O dėl žaidimų kompaktų pirkimo, tai: Atsisiūsk žaidimą, pasižiūrėk - jei veža, tada jį ir nusipirk. Nes jeigu nusipirksi ir neveiks.. 100lt+- šiknon.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Far cry 3 isbandziau ar patempia ant aukstu nustatymu tik seseliai low tai siektiek letokai zaidimas ejo bet palost galima o ant medium nustatymu tai viskas ok. Noreciau dar kai ka suzinoti ar tiesa kad zaidziant zaidima 2h ~ per laptop pvz far cry 3 reikia daryti pertraukas ( leisti laptopui pailseti ) mazdaug pusvalandi? Jeigu tai tiesa tai ar ausinimo padas padetu siuo klausimu? (Butu galima zaisti dar ilgiau) ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Far cry 3 isbandziau ar patempia ant aukstu nustatymu tik seseliai low tai siektiek letokai zaidimas ejo bet palost galima o ant medium nustatymu tai viskas ok. Noreciau dar kai ka suzinoti ar tiesa kad zaidziant zaidima 2h ~ per laptop pvz far cry 3 reikia daryti pertraukas ( leisti laptopui pailseti ) mazdaug pusvalandi? Jeigu tai tiesa tai ar ausinimo padas padetu siuo klausimu? (Butu galima zaisti dar ilgiau) ?

Stai kodel man stacionalus geresni ir pigesni...

Taip, ilgiau zaisi ir ausinimo temperatura nedides...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O :) žiauriai geras kompas pats prieš savaite toki nusipirkau , bet kol ikirtau windows 8 sistema :X :D

beto yra pigiau tokie patis kompuiteriai ;) www.varle.lt rodos 1500LT tik

P.S sorry biški suklydau kad toki pati geriau pažiurėjau kad pas mane kitoks biški bet nedaug skiriasi .

Redaguota , nario ManTas0111
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O :) žiauriai geras kompas pats prieš savaite toki nusipirkau , bet kol ikirtau windows 8 sistema :X :D

beto yra pigiau tokie patis kompuiteriai ;) www.varle.lt rodos 1500LT tik

P.S sorry biški suklydau kad toki pati geriau pažiurėjau kad pas mane kitoks biški bet nedaug skiriasi .

Pabandyk naudoti Windows 7 su kompiuteriu, pagreitės žymiai, nes strigimo atžvilgiu windows 8 biškuti geresni už XP. Valdmyas ant Windows 8 geras, ir lengvas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4084 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...