Peršokti į turinį

Turiu klausima del wifi


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4071 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sweiki giedejau kad yra tokie dalykai kaip kazkoks daiktas kad ji ijungius jis duoda wifi per ta prietaise per telefona gali jungtis ir kaime . Ir kad galeciau jungtis prie kompu. Kur galima juos butu rasti ir nupirkti?

aisku wifi kodas ant jo buna kaip zinau.

Aciu is karto!! Lauksiu jusu atsakymo :)

Redaguota , nario elfiuxx
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

NU ne :D man reikia kad sawo tureti o ne prie kaimynu jungtis zinau tikrai kad yra toks dalykas. Man sake draugas o jo draugas sake turi i ji vaiskioja visur su juo ir turi wifi kur tik nebutu. o mes susipyke ar ka ten nepamenu tj reikia kad jis butu on prie skypes ir tas kad paklaustu, tj klausiu jusu ar zinote kur pirktis toki.

Redaguota , nario elfiuxx
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Kiek supratau tau reikia maršrutizatoriaus (kitaip angliškiau vadinamo routerio), koki imsi priklauso nuo to koks tavo internetas, ar koks 1 mb/s, ar koks 100 mb/s, nes jie yra paskirstyti pagal greičius, jai lėtas internetas, tada jo kainą kažkur nuo 60 lt., jai reikia galingam internetui, tada geriausia yra žiurėti tuos, kuriu kainos svyruoja nuo 120 lt, nes taip išvengsi kai kurių problemų.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš naudoju mobilujį interneta "Omni-Connect" ir 3G / Wi-Fi modemuka. Jis turi baterija, tai be maitinimo gali dirbti iki 4 valandų. Telpa į kišene ir prie jo gali junktis iki 5 Wi-Fi irenginių. Kadangi jis yra mobilus, tai gali jį nešiotis kur tik nori. Aišku reikia turėti SIM Kortele su interneto planu... Nežinau apie kokį tu čia kalbėjai, bet su laidiniu nepavaikščiosi. Šis modemukas labai patogus visokiems "LAN-Party" kai susijungi kelis PC su Wi-Fi ir gali žaisti žaidimus kaip per LAN.

Jis atrodo taip:

IMG_5809.jpg

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tu kalbi apie tą ką aš galvojau tai žinau kad yra pirkti TOPO centre arba kitose parduotuvėse jį nusiperki įkiši į kompą tokius laidus ir ant planšetinio viskas gerai veikia internetas, o ant telefono taip pat gaudys WI-FI tik reikės slaptažodžio kuris bus ant pačio WI-FI parašytas. Kaina kaškur 200LTL

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4071 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...