Peršokti į turinį

VGA spartinimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4072 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na sveiki norėjau pasidalinti ir pasidomėti ar esate bandė ir ar nesibaigė viskas blogai ?

ir gal žinote kokiu gerų būdų spartinti VGA darbą ? mano pirmas bandymas su

Nvidia Geforce gtx480 1.5Gb baigėsi blogai iš pradžių kroviau kuo daugiau.

Kiek skaičiau gtx'as perneša geriausiai kaip sakoma

turbinima. Pradžioje viskas ėjo gerai o paskui pradėjo vis labiau kaisti vaizdo plokštė

aušinimas nebuvo keistas buvo originalus, tad po poros valandų sudegė vga

taigi tokia dalykai yra rizikingi ?

tuo ir norėjau pasidomėti ar esate kas bandę ? kaip jums viskas ėjo ?

:)

480gpuz.jpg

  • Teigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Itampa reikejo didinti, bet ir cooleri vga reikejo geresni imesti.

Na as esu bandes, bet as nemokejau vis overclockinti, mat tris sykius isejo kad ekranas zypsejo kaip kaledu eglute, kita karta kaist pradejo, na ir po trecio taip uzkaitinau kad mano 8gb usb sudege, dar buvau jos atsidares vidu (usb) tai perdege viskas, na overclockinimas rizikingas dalykutis bent man, bet kartu ir naudingas jei moki naudot, jei nemoki tj tiesiog rizikuoji tiek kiek tavo vga atlaiko :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na dabar nežinau čia reikė ieškoti visur googlei domėtis ir t.t su ati Cudas ir Spyh nepalaiko dar nu tai sunkei bet įmanoma padaryti kažką.

http://www.youtube.com/user/MrJonzu?feature=g-high-u

Jis overclockino tokia pat vga kaip mano, ir gta iv jis lose ant 1280x760 (kazkur) ir kiti max nustatymai.

O as db losiu ant low rez ir grafikos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na gerai nežinau bet žinau tiksliai, kad žaidimo rezuliucija priklauso nuo to koks tavo ekranas pvz pas mane 1024x768 tai ant game tokia ir dedu o jeigu dedu per didele tai jau kartais sugadina vaizda suspaudžia ar kažką ir pradeda laginti labiau nes nu ir grafika truputi padidėja, įdomiai jis ten overclockina.

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na gerai nežinau bet žinau tiksliai, kad žaidimo rezuliucija priklauso nuo to koks tavo ekranas pvz pas mane 1024x768 tai ant game tokia ir dedu o jeigu dedu per didele tai jau kartais sugadina vaizda suspaudžia ar kažką ir pradeda laginti labiau nes nu ir grafika truputi padidėja, įdomiai jis ten overclockina.

Mano moniko max rezoliucija yra 1920x1050.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4072 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...