Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nesu usisakinejas is jo paslaugu,Bet zmogus tikrai patikimas ir tie kas cia sneke nesamones tai teisiog paizdalioja pagal savo fantazija...

Nu nieko mes neieškosim ir neyrodinėsim tik prisimenu, kas su tuo Inlcudu buvo bėja dq Yiin, kad atrado jį.

Taip man ir neašku kiek tas carlo moka kiek ne. Kiek prisimenu calro ir tas Battle Field servo modas irgi iš topačio sa-mp.com

asd1.gif

Susidariau didelę nuomonę apie jį, ne gana to ,kad ripiną viską, jis dar ir stumia ant kitų sakydamas jog nuo „jo cia ripina visi“.

Tiesiog vaikiška mąstysena pas jį dar.Siūlė kažkada čia kūrti projektą, aš atsisakiau, tai dabar stumia, jog aš nuo jo ripinu, graudus žmogus ,ką galiu pasakyt.

Nieka nepirkit iš šito snarglio nič nieko, nes būsite apgauti, o jai nebūsit tai gausit šūdiniausia kokybę kokia yra įmanoma.

Man jis neša į Erpis 2 :D Degradas.

Susidarom nuomonę patys:

http://www.part.lt/img/953707146e46231e266aa0b45ad207fc790.png

http://www.part.lt/img/759da3d75f91178615f120d78a39350e758.png

Susidariau didelę nuomonę apie jį, ne gana to ,kad ripiną viską, jis dar ir stumia ant kitų sakydamas jog nuo „jo cia ripina visi“.

Tiesiog vaikiška mąstysena pas jį dar.Siūlė kažkada čia kūrti projektą, aš atsisakiau, tai dabar stumia, jog aš nuo jo ripinu, graudus žmogus ,ką galiu pasakyt.

Nieka nepirkit iš šito snarglio nič nieko, nes būsite apgauti, o jai nebūsit tai gausit šūdiniausia kokybę kokia yra įmanoma.

Man jis neša į Erpis 2 :D Degradas.

Susidarom nuomonę patys:

http://www.part.lt/i...5ad207fc790.png

http://www.part.lt/i...8a39350e758.png

Pz, nebesuprantu aš jo visada stumia ant Yiin dabar jau lygiuojasi į jį . So dafak Karoli ?

Susidariau didelę nuomonę apie jį, ne gana to ,kad ripiną viską, jis dar ir stumia ant kitų sakydamas jog nuo „jo cia ripina visi“.

Tiesiog vaikiška mąstysena pas jį dar.Siūlė kažkada čia kūrti projektą, aš atsisakiau, tai dabar stumia, jog aš nuo jo ripinu, graudus žmogus ,ką galiu pasakyt.

Nieka nepirkit iš šito snarglio nič nieko, nes būsite apgauti, o jai nebūsit tai gausit šūdiniausia kokybę kokia yra įmanoma.

Man jis neša į Erpis 2 :D Degradas.

Susidarom nuomonę patys:

http://www.part.lt/i...5ad207fc790.png

http://www.part.lt/i...8a39350e758.png

:D Erpis 2 xd

Intopic :

LV-LIFE.LT jis nupisės nuo Domanto ( Explow'o :) ) .

O šiaip ką žinau ką jis ten moką o ką ne..

Patis žiūrėkit ar užsisakinėt paslaugas ar ne.

(redaguota)

Susidariau didelę nuomonę apie jį, ne gana to ,kad ripiną viską, jis dar ir stumia ant kitų sakydamas jog nuo „jo cia ripina visi“.

Tiesiog vaikiška mąstysena pas jį dar.Siūlė kažkada čia kūrti projektą, aš atsisakiau, tai dabar stumia, jog aš nuo jo ripinu, graudus žmogus ,ką galiu pasakyt.

Nieka nepirkit iš šito snarglio nič nieko, nes būsite apgauti, o jai nebūsit tai gausit šūdiniausia kokybę kokia yra įmanoma.

Man jis neša į Erpis 2 :D Degradas.

Susidarom nuomonę patys:

http://www.part.lt/i...5ad207fc790.png

http://www.part.lt/i...8a39350e758.png

Sakė kad prikolino jis :D Dėl to kad norėjo į projektą.

[2/17/2013 11:02:50 PM] # Karolis. ~ 2013: Taigi aš neisiu į jokį sanfierro

[2/17/2013 11:02:54 PM] # Karolis. ~ 2013: Tik dėl to kad apipist

[2/17/2013 11:02:55 PM] # Karolis. ~ 2013: brighta

[2/17/2013 11:02:57 PM] # Karolis. ~ 2013: siūliaus :D

-----

O šeip moka tik bugu palikt gali.

Redaguota , nario Troped

Skype - noed98


 


 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...