Peršokti į turinį

Pagelbėkit dėl interneto.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4094 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumiečiai,

Taigi iškilo man problema dėl interneto jis pradėjo dažnai dinginėti ir taip jau gal apie 1mėn. plačiau tai pavyzdžiui žaidi kokį žaidimą ar kažką žiūri (ar per youtube ar per kitur nesvarbu) ir jis tiesiog dingsta kokiai minutei. (T.y kur yra Network Internet Acces ženkliukas dešinėi pusei apačioj kampe tai prie jo atsiranda geltonas šauktukas) Ir tai maždaug kas 10-5min! Dar būna, kad iškart ijungi PC rodo, kad nėra interneto ir jis persikrauninėja tai kol nepatikrini laidų nieko ir nebūna (aišku nevien tas būna kaip iškart ijungus PC)

Platesnė informacija.

Naudoju laidą, mano PC stačianorus, vakarais prie savo loptopo būna tėvas su mano laidu.

Taigi prašau jūsų pagalbos ir tikiuosi, kad jūs padėsit man ją išspresti smile.gif

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4094 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...