Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4888 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nelyskit i tokias svetaines geriau. ;) Patys pagalvokit kas eidu i darba jei per 5 min galetu pasiimti virs 100 LT? Jus tik problemu prisidarysit, nes jei imsit 5 K doleriu gaunasi virs 13,5 K LT, o jei gaunat 10 K ar daugiau reikia deklaracija pildyt is kur gaunami tokie pinigiai, todel jus 101 % negausit pinigu ir 99 % jusu bankas bus uzblokuots be galimibybes atsidaryti jo vel tam paciam banke. ;/

O tai tie kur vedė pinigus gaus juos atgal?

Šventės baigtos..

Visu pirma, niekas jums nieko neves, yra viena kompanija kur tikrai duoda uz paspaudinimus $, bet ten per diena gali surinkt max 1-2 $, o ne kaip cia virs 15 $, jie jus tiesiog apgaus, ir viskas, jusu saskaita bus istrinta ir rodys 0.00000 saskaitoi, jus meginsit rinkt tuos 5 K vel ir kaip surinksit vel bus 0,00000. Jei cia butu toks stebuklas kad jus isiustu tuos 5 K $ i banka, tai jus ju neturetumet nei menkiausios galimybes pasiimt, nes mokesciu inspeksija iskart blokuos jusu saskaita, patikrins is kur pinigai ir komfiskuos jusu pinigus, tad liksit be cento ir su uzblokuot banku.

Visu pirma, niekas jums nieko neves, yra viena kompanija kur tikrai duoda uz paspaudinimus $, bet ten per diena gali surinkt max 1-2 $, o ne kaip cia virs 15 $, jie jus tiesiog apgaus, ir viskas, jusu saskaita bus istrinta ir rodys 0.00000 saskaitoi, jus meginsit rinkt tuos 5 K vel ir kaip surinksit vel bus 0,00000. Jei cia butu toks stebuklas kad jus isiustu tuos 5 K $ i banka, tai jus ju neturetumet nei menkiausios galimybes pasiimt, nes mokesciu inspeksija iskart blokuos jusu saskaita, patikrins is kur pinigai ir komfiskuos jusu pinigus, tad liksit be cento ir su uzblokuot banku.

Nežinai nesakyk....

Nelyskit i tokias svetaines geriau. ;) Patys pagalvokit kas eidu i darba jei per 5 min galetu pasiimti virs 100 LT? Jus tik problemu prisidarysit, nes jei imsit 5 K doleriu gaunasi virs 13,5 K LT, o jei gaunat 10 K ar daugiau reikia deklaracija pildyt is kur gaunami tokie pinigiai, todel jus 101 % negausit pinigu ir 99 % jusu bankas bus uzblokuots be galimibybes atsidaryti jo vel tam paciam banke. ;/

iš kur taip viską žinai? O mažu man pinigus kokia 20 k pervedė gera senelė?

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4888 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...