Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4894 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 83
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

(redaguota)

ROLI nu *Myliu SuperGames.lt* patylėk bent tu, patrankyk galva i siena paskui vaizduok kazka tam internete gi, dėjau aš B.yby ant taves ir ant to tavo gyvenimo draugo snargliaus :D labai manai kad šūstros žinutės išeina iš taves :D :D Manęs tai nei kiek nejaudina, gali pasikviest vyresnę sesę kad perskaitytų žinutę, nes pats iki monitoriaus neužlipsi

Redaguota , nario -PAWNED-

image.thumb.png.08f7b53421ef0f9f204e4a01242875cb.png

ROLI nu *Myliu SuperGames.lt* patylėk bent tu, patrankyk galva i siena paskui vaizduok kazka tam internete gi, dėjau aš B.yby ant taves ir ant to tavo gyvenimo draugo snargliaus :D labai manai kad šūstros žinutės išeina iš taves :D :D Manęs tai nei kiek nejaudina, gali pasikviest vyresnę sesę kad perskaitytų žinutę, nes pats iki monitoriaus neužlipsi

Va ir parodei kad tik keiksmažodžiu malūnas trilikmetis esi. :) Jis ne mano gyvenimo draugas, tiesiog taip internetinis pažystamas. O ar kad šustros? Ne, tiesiog tiesa pasakančios žinutęs. O kad 17 metų ir nematyt monitoriaus tai... Turi daug isigimusiu draugu matyt arba net giminiu.. Beto sesęs vyresnios neturiu.

efb1f2b74148c0f714794138765121b5166.jpg

(redaguota)

tau ne 13, o 13,5?

Va būtent, kai tau skambinau norėjau pasikalbėt dėl metukų, bet kaip matai? 13 metų ar 14 tau ir pradėjai mėtyt atmazus, gėėda :DD.

Labai būtų gerai man akis į akį su tavim pakalbėt bent 30sek. tai jaigu labai nori būt šūstras tai atblokuok ir pakalbam, o jaigu *Myliu SuperGames.lt* esi pradėsi atmazus mėtyt savo

Redaguota , nario -PAWNED-

image.thumb.png.08f7b53421ef0f9f204e4a01242875cb.png

15. :)

Pakalbam per skype, kaip sakė man 13 tai noriu pakalbėt 'vaikiškai' nemėtyk atmazų ir nekreipk temos, bent jau kažkiek savigarbės tūrėk.

Ne nu karočia jau antroj temoj jūs čia pizdavojatės. Čia ieško modeliutojo tai *Myliu SuperGames.lt* jūs čia dabar abudu putojatės. Dar tuoj ir trečias išlys.

Pas jį pilna PM, bet ir per PM nerašys labai šūstrai nes negalės pasirodyt koks jis didelis vyras :DD

image.thumb.png.08f7b53421ef0f9f204e4a01242875cb.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4894 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...