Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

League of Legends (LoL) žaidimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4107 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Tikriausiai daugelis jau girdėjote apie žaidimą League of Legends, kurie negirdėjote, tai aš jum jį pristatysiu.

Žaidime veiksmas vyksta pakolkas tik 4 tipų map'uose. Žaidimo tikslas yra negriauti priešų bazę, arba kitaip tariant Nexus'ą. Tačiau tai padaryti nėra lengva, jus turėsite pasitelkti kitus žmonės kurie tau padės. Žinoma tie žmonės nebūtinai turi būti tavo draugai, tu stoji į eilę del match'o ir po 10-30 sec. tau ji suranda ir žaidi. Žaidime yra summoner level, kuris kyla nuo sužaistų game ir in game level kuris kyla match'o metu.

Taigi jei ieškote informacijos apie žaidima tai ieškokite youtube.com video yra begalės, tai problemų tikrai nebus.

Registracija

Žaidimo pagrindinis puslapis

Žaidimo reikalavimai kompiuteriui nėra dideli: bent 1gb ram, 256mb video ir bent 10 gb vietos kompiuteryje.

Ačiū už skaityma ir jei norite žaisti prašau registruotis per mano nuoroda ir jei turite klausimų parašykite man, kai žaisite.

nick markis1

server EUW

skype jaskunai Dėl daugiau informacijos ir šeip žaidiminių klausimų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4107 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...