Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

St!ng3r Prisistatymas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5767 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

• 1: Vardas: Valentinas

• 2: Amžius: Artėja 20 (laikas bėga sekundėmis)

• 3: Na ka pradėsim vardinti :) Grafika (Photoshop) ir ne tik, žaidimai patinka vat strategiu nemegstu, beveik visos sporto šakos, alkogoliniai gėrimai alus, degtinė, kokteiliai visokie, megstu mašynas aišku greiti taip pat, gera muzika taip pat na gal pakas :) Taip pat patinka forumai neseniai atsidarė pas mane grafikos forumas profile galima pamatyti adresa :)

• 4: Prieš 5 metus gyvenau Vilniuje ,dabar gyvenu Izraeli.

Foto bus veliau :cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Paulius

Gyveni izraelija idomu? ce ant rimto? tai reiskias ir ip izraeliskas? speju koks tu kareivis kad ten gyveni :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na šeip dar neejau tarnauti bet va šiais metais eisiu dar reikia užbaigti kursus, dauguma draugu jau armijoje keli šalia sienos tai kariauja su arabais tais pidarais blemba izraelis 1000 kartu norėjo susitaikyti bet kad arabai nori puse izraelio kad mes atiduotume blemba tas izraelis ir taip mažas :/

Šeip izraelio kariuomene daug geresnė nei lietuvos, bet vistiek geriau nekariauti labai daug jaunu vaikinu mirė :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Na šeip dar neejau tarnauti bet va šiais metais eisiu dar reikia užbaigti kursus, dauguma draugu jau armijoje keli šalia sienos tai kariauja su arabais tais pidarais blemba izraelis 1000 kartu norėjo susitaikyti bet kad arabai nori puse izraelio kad mes atiduotume blemba tas izraelis ir taip mažas :/

Šeip izraelio kariuomene daug geresnė nei lietuvos, bet vistiek geriau nekariauti labai daug jaunu vaikinu mirė :/

O čia savo noru eisi ar ten būtina? :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būtina aišku aš pasirinkau vežioti ginklus galvoju kam man kariauti aš gi lietuvis :) Kaiptik padarysiu teises ant furos :) Šeip izraeli truputi kitaip čia galyma mokytis armijoje aant tam tikros profesijos PVZ: taisyti mašynas, buti programuotuoju, taisyti lektuvus, buti pilotu (pas mus gi yra naikintuvu ) ir t.t

Pas man su mokslais gavosi blogai matematika ir rusu kalbos egzaminai išlaikyti viska kita negalejau išlaikyti nes nelabai gerai moku Ivrita (tai žydu kalba) šeip susišneketi galiu laisvai bet mokslams reikia daug daugiau žinių, tai galvoju man ant furos teises butu kaiptik padirbsiu paskui išlaikysiu likusius egzaminus yra dar mintis grįžti i vilniu bet čia jau reikės žiūrėti kaip ten pas jus su darbu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Atsimenu tave is anksciau senam forume dar, bet lygtais susikurei savo tinklalapy ir daugiau nesilankiai!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5767 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...