Guest Paulius

PRO EVOLUTION SOCCER 2008

Recommended Posts

Guest Paulius

1205920877.jpg

Išleidimo data: 2007-10-22

Gamintojas: Konami Digital Entertainment

Leidėjas: Konami Digital Entertainment

Žanras: Sport

Įvertinimas: 6.5

pro_evolution_soccer_2008.jpg

PRO EVOLUTION SOCCER francižė bene vienintelė dar galinti pakonkuruoti su galingųjų EA Sports darbu FIFA. Pastaraisiai metais PES (PRO EVOLUTION SOCCER) susilaukė itin daug kritikos dėl grafikos neišbaigtumo. Regis, šiemet kūrėjai pasistengė kru kas labiau. Žaidėjų grafika ir jų judėjas pakitęs ženkliai į gerąją pusę, o likusios aikštės vaizdas tikrai niūrokas - žolė tamsiai atgrasi, o žiūrovų reakcijos yra tarsi akmeninės. Kvailiausiai atrodo, kai yra pelnomas įvartis, o kamuolys vartų tinkle spurda, kaip žuvis pagauta žvejo.

Techninės galimybes vidutinės. Grafikos rėžimai yra trys: žemas, vidutinis ir aukštas. Tiek, šių laikų kompiuterinių žaidimų įvairovėje, jau yra gerokai per mažai. Liekant toliau prie techninių dalykų ir lyginant juos su FIFA, labai keistai atrodo, kad žaidėjai po griūvimo lieka visiškai švarūs ir nesusitepę savo aprangų. Nesvarbu ar rungtyniauja lyjant lietui ar šviečiant saulei.

PES 2008 atsirado galimybė simuliuoti pražangą, ką dažnai matome realiame futbole. Taip galime "apgauti" teisėją ir uždirbti laisvą smūgį arba 11 metrų baudinį. Tačiau gali likti nesuprastas, o arbirtras tau parodys ir geltoną kortelę. EA Sports tokių dalykų nekuria, nes kaip patys teigia, jie kovoja prieš nesąžiningą sportą. NBA live serijose taip pat nebūna techninių pražangų.

Žaidėjų dirbtinis intelektas yra pakilęs ženkliai, lyginant su pastarųjų metų darbais. Vartininkas juda daug tikroviškiau, žaidimas artėja prie tikrovės. Į akis labai krenta pakankamai daug daromų vartininko klaidų, kuomet jis atrėmęs smūgį, kamuolį atmuša tiesiai varžovams po kojomis, o šiems belika lengvai nuginkluoti vartų sargą.

Gynėjų grandis dirba iš ties puikiai. Paspaudus presingo mygtuką, gynėjai nepuls gintis padrikai, o išlaikys gynybinė rimtį. Statant gynybinę sienelę, galima keisti žaidėjų kiekį joje. Taip pat yra naujų driblingo judesių, kurie padeda lengviau apgauti oponentą. Tačiau nuvilia tai, kad praktiškai kiekvienas futbolininkas sugeba atlitki aukščiausios klases driblingo judesius. FIFA serijoje tai gali padaryti tik geriausi žaidėjai.

Ženkliai pagerintas žaidimas baudos aikštelėje po kampinių ar šiaip žaidimo galva. Kiekvienas kampinis gali būti potencialus įvarti, tad reikia kiekviną atsakingai įvertinti. Smūgiuojant galvą, futbolininkai nebūtinai muš tiesiai į vartus, galimas variantas, kad smūgiuos nuo žemės, kas labai apsunkina vartininko darbą. Tačiau čia PES kūrėjai galėję itin daug išlošti prieš savo konkurentę FIFA, regis, daugiau pralošė. Žaidėjų profiliai žaidime nėra sukurti itin gerai: techniškus judesius gali atlikti bet kuris žaidėjas, galva gerai mušti gali net ir tas, kuris per karjerą nėra pelnęs įvarčio galvą, o iš toli vartininką nuginkluoti gali net nepatyręs gynėjas.

Dar vienas minusas, kad žaidime futbolininkas nepavargsta bėgdami dideliu tempu. Nėra skirtumo ar lakstysi paprastai, ar laikydamas sprinto mygtuką. Tera bendra pavargimo skalė. Prisimenant PES6 dalį, kurioje statistiko buvo apstu, šioje PES dalyje jos nebėra, kas reiškia, ko gero, kūrėjų žingsnį atgal.

Žaidimas patiks tiems, kuriems patiko PES6, nes jis dau geresnis. Ir iš esmės galima tegti, kad PES serija vejasi FIFA francižę. O mums nuo to tik geriau, nuo sveikos konkurencijos, abi kompanijos turės galvoti kažką naujo, kad pritraukti daugiau gerbėjų. PES 2008 vertinu 8.

Rekomenduojami sistemianai reikalavimai:

Procesorius: Pentium 4 2Ghz arba Athlon 2000+

Atmintis: 1GB (Windows XP), 2GB(Windows Vista)

Vaizdo korta: GeForce FX5200 / Radeon 9500 ir aukščiau

pro-evolution-soccer-2008-xbox-360-01.jpg

Straipsnių rašymo savaitė: +5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele