JumpeR`

Need For Speed: Most Wanted.(9)

Recommended Posts

Apžvalga : „Need For Speed" yra viena seniausių bei žymiausių „Electronic Arts" serijų, gyvuojanti jau visą dešimtmetį. Tokiomis frančizėmis nedaug kas gali pasigirti.

Dabar pabandysiu apžvelgti naujausią šios serijos dalį „Most Wanted". Tikriausiai jums įdomu, ką šį kartą sugalvojo „EA" išleisdama šį žaidimą, juk tokių žaidimų buvo jau tiek daug, kad atrodo nebėra kuom nustebinti gatvių lenktynių žanrą. Pasirodo „EA" šį tą sugalvojo.

Apie : Taigi tik įsijungus žaidimą mus pasitinka puikūs pristatomieji filmukai, su nuostabiąja Mia priešakyje, kuri žaidimo siužete atliks viena iš svarbiausių vaidmenų, bet apie tai šiek tiek vėliau. Žaidimo meniu panašus į „Underground" serijos žaidimus, tačiau čia išvysime vieną kitą naujovę. Pagrindiniame žaidimo meniu režimai tokie: „Career", „Challange Series", „Quick Race", „My Cars", „LAN Play", „Online", „Alias Manager" bei „Options".

Pradžiamokslis : Pradėsime nuo „Quick Race" režimo, kuris tikriausiai visiems jau puikiai pažįstamas. Tradiciškai čia pasirinksite kokio stiliaus lenktynes norite lenktyniauti (Sprint, Drag ir t.t.). Tada išsirinksite kokiame regione norite išbandyti savo jėgas, nusistatysite eismo aktyvumą ir dar keletą nustatymų, bei žinoma išsirinksite automobilį, kurių žaidime rasite nemažai – nuo FIAT Punto iki Porsche Carrera GT. Kaip matote, šiame režime nieko neįprasto.

Bene pats įdomiausias ir kupiniausias naujovių yra „Career" režimas, kuriame turėsite užimti Black List"o, kuriame yra 15 geriausių gatvės lenktynininkų, viršūnę, t.y. tapti pačiu geriausiu ir ieškomiausiu policijos lenktynininku. Pradėsime nuo istorijos. Jūs jaunas gatvių lenktynininkas su savo BMW M3 karaliaujantis Black List"o viršūnėje. Atrodo jūsų jau neįveiks niekas, tačiau jums iššūkį meta Razor, esantis Black List"o apačioje. Žinoma jūs sutinkate ir lenktyniaujate, neįtardami Razor spąstų. Deja, jums jų nepavyksta išvengti ir pralaimite lenktynes. Negana to, pralaimėjimą dar labiau apkartina prarasti „ratai" su kuriais Razor užkopia į pačią Black List"o viršūnę. Tačiau čia jums pagelbėja žavioji žaidimo mergina Mia, kuri padeda jums įsigyti naują automobilį, žinoma ne patį geriausią. Taigi jūs pamažu stengiatės vėl tapti geriausiu gatvės lenktyninku ir išstumti Razor iš Black List"o. Norėdami sugrįšti atgal į prarastą poziciją, turėsite po viena išstumti kiekvieną Black List"o lenktyninką, tačiau kad jie sutiktų lenktyniauti su jumis dar prieš tai reikės laimėti tam tikrą lenktynių skaičių ir taip pat surinkti nustatytą kiekį policijos nepagarbos taškų.

Policija : Jūs neapsirikote - policija. Ji ir vėl sugrįžta į „Need For Speed" serijos žaidimus. Tai bene didžiausia naujovė šiame žaidime. Jei jau užsiminiau apie tai, reikia pastebėti, kad policija dabar kur kas agresyvesnė ir pabėgti nuo jos nėra taip lengva. Kuo ilgiau „bėgiosite" nuo policijos, tuo ji mes didesnes pajėgas, kad tik jus sulaikytų. Tada ir prasideda visas smagumas, nes pabėgti tikrai nėra lengva. Beje, policijos automobilius galima sudaužyti ir už tai jūs gausite namažai policijos nepagarbos taškų.

Taip pat žaisdami „Career" režimą, pastebėsite, jog palyginus su „Underground" dalimis, tiuningavimo galimybės yra ryškiai sumažėjusios. Asmeniškai aš, dėl to labai smarkiai neliūdėjau, tačiau dideliam tiuningo mėgėjui tai gali labai nepatikti, todėl tai įvertinčiau kaip vieną nedidelį žaidimo trūkumą. Tačiau kūrėjai įdiegė vieną iš nedidelių naujovių, tai „Speed Braker" galimybė, leisianti sulėtinti vaizdą. Tai jums padės įveikti dideliu greičiu staigius posūkius, išsisukti nuo jus taranuojančių policijos visureigių, ar net pralysti pro sunkvežimio priekabos apačią, kaip šiuolaikiniuose kino filmuose!

Na, o dabar šiek tiek apie naują žaidimo režimą – „Challange Series". Šiame režime rasite 69 skirtingas užduotis, kurias turėsite įvykdyti, pavyzdžiui pabėgti per minutę nuo policijos ar per tam tikrą laiką nuvažiuoti iš vienos vietos į kitą. Režimas tikrai nėra labai daug žadantis, tačiau kartais jį pažaisti visai malonu. Beje, džiugu, kad „EA" stengiasi sugalvoti kažką naujo.

Grafika : čia sunku būtų rasti kokių nors priekaištų. Žaidėjai ankščiau skundėsi tamsiomis „Underground" dalių aplinkomis, tuo tarpu čia visos lenktynės vyksta dieną. Visi efektai labai tikroviški, miestai atrodo puikai, tarsi gyvi. Jau nekalbu apie automobilių modelius, kurie nupiešti iš tikro be priekaištų.

Garsas : Prie garsinio takelio taip pat būtų sunku prikibti, automobiliai „urzgia" skirtingai ir tikroviškai. Visų dūžių garsai taip pat tikroviški. Muzika, kurią atliko nemažai garsių atlikėjų iš tikro „veža" ir puikiai tinka gatvių lenktynėms.

Reziumuojant galima drąsiai pasakyti, kad „Need For Speed: Most Wanted" yra puikus frančizės tęsinys. Kūrėjai puikiai suderino nelegalias gatvių lenktynes ir tiuningavimo galimybes su policija. Mums belieka džiaugtis šiuo produktu ir laukti naujos, jau eilinės „Need For Speed" serijos dalies.

Išleistas senei 2005 11 25 ,o ir kaina maža 49.99LT ,bet žaidimas nesensta ir daug kam patinka.

Reikalavimai :

Windows 2000 Professional, Windows XP Professional ar Windows XP Home

Intel Pentium 4 (ar panašus) procesorius, veikiantis 1.4 GHz ar aukštesniu dažniu;

32 MB su DirectX 9.0c suderinama vaizdo plokštė (Geforce2 MX ar geresnė), naudojanti suderinamą lustų rinkinį;

256 MB operatyviosios atminties

su DirectX suderinama garso plokštė

3 GB laisvos vietos kietajame diske

8X CD/DVD įrenginys

žaidimui tinkle būtina tinklo plokštė ir plačiajuostė prieiga prie tinklo. :]

Screen's & video :

ssl1156745051.jpg

ssl1156745056.jpg

322300.jpg

[youtubecom]http://www.youtube.com/watch?v=XJyJJbI77eo&feature=related[/youtubecom]

Straipsnių rašymo savaitė: +5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Geresnis, nes carbon tai perėjau per 2 dienas nieko įdomaus, labai greit viską praeini

Na nežinau man Carbon labiau patinka negu Pro Street, o apie Most Wanted tai nieko negaliu pasakyti nes neesu žaidusi :P

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Guest Paulius
gal kas zinot ish kur "most wanted" parsisiust buwau parsisiuntes bet neweike :cry:

Gauti gali is torrent.lt o pats kaltas kad zaidimu pasileisti nemoki

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Na nzn nzn gal most wanted geresnis uz carbona siajp abudu turiu bet grefika yra carbon geresne nes kaj pajungiu carbon ant visos grefikos strigineja o most wanted ant visos kajp uogele skina pc. :D .Dar man patinka kaj per carbon vazinejiesi nakti, gali nukristi nuo skardziu,yra gaujos ir pan. :DB) O most wanted taj nere tokiu dalyku.:D

O prostreet taj grefika nereali pavidetina xD tik tiek kad legalios lenktynes :angry:

ir sugadina visa nuostabu game.As tik isreiskiau savo nuomone zinoma kiekvienas turi savo nuomone. :D

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele