Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4886 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gal serveris ir nusimato geras,bet žlugs.

Dėl to kad lietuvos samp žaidėjams patinka GRP,kai prisiregini prie taves dviratis koks varai laikyt teisiu,ir dirbi darbus kelies xp iki keliu šimtu k xp tada pinigus kali ir t.t

O jūsų serveryje pažais žmonės bet po to nusibos nebent padarysit toki serveri kuri aki užkabins kekvienam ir norės žaisti jame.

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

  • Parašė po 3 savaičių...

7_logo_copsy.png

Laba diena,Taigi noriu jums pristatyti SA:MP serverį. Šiame serverį jūs turėsit simuliuoti tikrą gyvenimą. Mes įsikurę , už miesto ten kur ramu, jauku ir įdomiausiai žaisti t.y Kaimeliai. Šiuose kaimeliuos nėra įsikuręs dar neivienas serveris, todėl čia bus pirmas toks serveris. Mes įsikurę Ange-Pine,BlueBerry,Dillmore. Viską stengiamės atlikti kuo ūnikaliau, ir kad būtų įdomiau žaisti. Unikalus MAP darbai, įvairios sistemos viskas daroma dėl jūsų kad žaisti norėtusi vis labiau ir labiau. Serverio valdžia jau yra išrinkta, todėl tetenka laukti naujų atrankų, konkursų ir aišku Start'o! Taigi startas numatomas šio mėnesio bėgyje, mes stengiamės daryti lėtai, bet užtikrintai, jog nebūtų jokių lužių ar panašiai. VPS jau turime, ir tikrai stirpų kuris jus išlaikys, be lagų.

Apie pačiam sistemas nelabai ir galiu pasakoti, bet šiektiek papasakosiu. Kai bandysite jungtis, registracijos fonas, bus juoda spalva, su baltu atspalviu. Jus žaidimą pradėsite Dillmore kaimelį su 300 (patirities taškų), nebus jokių nuomojamų transportų prie atsiradimo, nes mes sengiamės, stenktis atkurtį realybę. Turėsite kviestis Taksi, ir prašyti jog jus nuvežtų į jūsų norimą vietą. Iškarto dirbti rimtų darbu su pakvietimu, jus negalėsit, o tik MINI, kur jums reiks vežioti picas, pieną ar šiukšles, šluoti gatvęs ir dar daug kitokių MINI darbų.

Taigi mūsų serverio komanda norėtų, jog jus nebutumėt abėjingi šiai reklamai ir užsuktumet, čia ir laukti starto.

smile.png

Kontaktai:

skype.png LVL.LT

netscape.pngwww.Lvl.LT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4886 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...