JumpeR`

Daugiau apie Majesty 2 - The Fantasy Kingdom Sim.(6)

Recommended Posts

Apie : Esame matę miesto simuliatorių, skrydžio simuliatorių, karinių simuliatorių, tačiau, turbūt, dar niekad nematė fantastikos simuliatoriaus. 2000 metais išėjęs Majesty - The Fantasy Kingdom Sim išgarsėjo dėl unikalaus realaus laiko strategijos, simuliatoriaus ir fantastinio vaidmenų žaidimo derinio. Dabar Paradox Interactive leidėjai ir Ino-Co kūrėjai grįžta su Majesty 2 - The Fantasy Kingdom Sim, kuris leis jums išsiauginti didvyrius iš prastuomenės ir siųsti juos į kovą su nedorais priešais, siaubiančiais jūsų karalystę. Bet kaip motyvuoti herojų?

Primas įspudis : Kaip ir pirmojo žaidimo dalyje, jūsų karalystės, kuri vadinasi Ardania, centre stūkso pilis, kurią privalote apginti. Herojai gyvena įvairiose gildijose, todėl gildijų reikės gana daug, kad apgyvendintumėt juos visus. Sekantis žingsnis, kurį privalote padaryti – pastatyti turgavietę, kur herojai pirks ginklus, šarvus ir įvairius stebuklingus gėralus, kad tarnautų jums geriau ir ilgiau. Augant miestams ir klestint žemės ūkiui, galėsite statyti vis geresnius ir įvairesnius pastatus, todėl karalystė taps vis galingesnė.

Pradžiamokslis : Herojai skirstomi į kelias klasikines fantastines klases: nuo burtininkų ir karių, iki vagių ir alchemikų. Kai kurie herojai truputį nuo Majesty 1. Pavyzdžiui, per kelis amžius nuo įvykių pirmoje žaidimo dalyje, klajokliai barbarai, Krolm‘ai, tapo galingais kardo meistrais. Priešai, kaip ir herojai, taip pat fantastiniai. Iš Majesty 1, čia sutiksite Minotaurus, Žiurkažmogius, Šešėlius, vampyrus ir kitus. Kūrėjai tikina, kad visų jų elgesys bus skirtingas.

Online : Majestic 1 didesnį dėmesį skyrė vieno žaidėjo kampanijai. Majesty 2 - The Fantasy Kingdom Sim nepamiršo patobulinti ir daugeliui žaidėjui skirto rėžimo. Dabar internetu vienu metu galės susiremti iki keturių karalysčių. Keturi žaidėjai, tai užtektinai sukurti chaosą žemėlapyje. Anot kūrėjų, dar vieno žaidėjo pridėjimas situaciją paverstų išvis nekontroliuojama.

Laukite : Kūrėjai tikisi, kad Majesty 2 - The Fantasy Kingdom Sim patrauks netik senus Majesty fanus, bet ir kitus žaidėjus, mėgstančius galvosūkius, herojų tobulėjimą ir gerą humorą. Žaidimas turėtų išeiti 2009-ųjų pradžioje.

majesty-2-the-fantasy-kingdom-sim__5.jpg

majesty2-001.jpg

945877_20080418_embed001.jpg

Straipsnių rašymo savaitė: +5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele