Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar apsimoka, patarkit neslepkit nuomones..


Mek

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5212 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pagal mane neapsimoka , ta prasme LG tavo daug naujesnis ir manau jeigu ji parduotum uz ericsona gautum daugiau. Nors LG ir yra sudas paskutinis ( neisizeisk). Jau geriau keisk i koki naujesni modeli ( atrodo yra ir SE touch screenas dabar). Nu zodziu nepatariu tau keist ,nes neapsimoka :)

Ta prasme, as nenoriu ts telo, bet man panarsius po interneta rodo, kad SE W890i yra brangesnis iki 800LT, o LG KP500 pigesnis iki 500LT, mano nuomone SE geriau, na nzn :) viskas priklauso nuo manes B)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagal mane neapsimoka , ta prasme LG tavo daug naujesnis ir manau jeigu ji parduotum uz ericsona gautum daugiau. Nors LG ir yra sudas paskutinis ( neisizeisk). Jau geriau keisk i koki naujesni modeli ( atrodo yra ir SE touch screenas dabar). Nu zodziu nepatariu tau keist ,nes neapsimoka :)

Ta prasme, as nenoriu ts telo, bet man panarsius po interneta rodo, kad SE W890i yra brangesnis iki 800LT, o LG KP500 pigesnis iki 500LT, mano nuomone SE geriau, na nzn :) viskas priklauso nuo manes B)

Salono kainu niekada neziurek,i skelbimus nuejai,ir ten ziurek lygink kainas,beje,tavo vietoj nesikeisciau..lauk geresniu variantu..svarbiausia neskubet..tas SE per dvi dienas atsibos,ten nera tokio dalyko,kuriuo neturi kuris nors kitas SE,nebent del patogumo verta keistis..tas kp500 tai savizudybe.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D IMEI tai yra toks kodas kur nurodo kur yra pagamintas telefonas pvz:gali buti arabijoje tai reiskia prasta telefono kokybe arba telefonas gali buti pagamintas pacioje pvz firmineja bazeje tai reiskia aksciausia telefono kokybe.

Per kur tai galima suzinot jei ne paslaptis? IMEI tai as zn kaip savo paziuret,o kur vest ji kad suzinot,gal kokia programa yra ar web puslapis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5212 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...