Peršokti į turinį

Bėda su ausinėmis ir muzikos grotuvu...


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mano išmaniajam atrodo smegenys pradeda suktis. Vos tik prijungus ausines nei iš šio nei iš to (iš lempos) įsijungia muzikos grotuvas ir pradeda leisti random dainą, kas geriausia, tai kad išjungus jį tu niekada nežinai kada jis vėl išoks... Dar būų gerai kad tą grotuvą eitų pašalint, o dabar... Jau taip sunervino toks dalykas, kad ausinių jau daugiau kaip 3 mėnesiai nejungiu...

Gal kas esat susidūrę ir žinot sprendimą?

Telefonas Samsung Galaxy S Plus (Android 2.3.3)

Redaguota , nario sakiras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano išmaniajam atrodo smegenys pradeda suktis. Vos tik prijungus ausines nei iš šio nei iš to (iš lempos) įsijungia muzikos grotuvas ir pradeda leisti random dainą, kas geriausia, tai kad išjungus jį tu niekada nežinai kada jis vėl išoks... Dar būų gerai kad tą grotuvą eitų pašalint, o dabar... Jau taip sunervino toks dalykas, kad ausinių jau daugiau kaip 3 mėnesiai nejungiu...

Gal kas esat susidūrę ir žinot sprendimą?

Telefonas Samsung Galaxy S Plus (Android 2.3.3)

Pazystamam panasi problema su Samsung Galaxy Gio man atrodo, bet pas ji ir be ausiniu pradeda muzikos grotuvas durniuot, tai muzika grot pradeda kad jos net neisjungsi,reik akuma traukt tai dar kas.. zodziu pagooglink, jei ten nerasi jokiu sprendimo budu, daryk Hard Reset, nu jei ir tai nepadeda, nesk meistrams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...