JumpeR`

Gears of War.(4)

Recommended Posts

gears_of_war.jpg

gears-of-war-screenshot-_6.jpg

Bendras Įspūdis

Gears of War yra nuostabi pirmojo asmens šaudyklė, kurios veiksmas vyksta teminėje mokslinės fantastikos planetoje. Šis žaidimas yra sukurtas visiems gerai žinomos komandos Epic Games ir Microsoft Game Studios. Faktas, kad žaidimo veiksmas vyksta ateityje ir padaro šį žaidimą mokslinės fantastikos serijos, bet čia jūs nematysit galybės futuristinių ginklų, užtat sutiksit daug šlykščių, kraujo ištroškusių, ateivių.

Veiksmas prasideda tuomet, kai jūs - Marcus Fenix, buvęs kalinys, esate išlaisvinamas ir vėl galite sugrįžti į kovą, žinoma, tai darote su dideliu malonumu. Žaidimo istorija yra vystoma besišluojant kelią nuo visokiausio tipo bjaurių ateivių, taip pat kovos metu gausit ir kelis neįprastus ginklus, bet žaidimo pagrindas yra puikus siužetas ir galybė fantastinių kovų.

Siužetas

Ar kada nors teko matyti kareivį bandantį atsitūpti ar bėgantį į šalį, kad tik pasislėptų nuo priešo ? Matėte, tai gerai, nes šiame žaidime būtent tai ir reikės daryti. Žaidimo DI yra tikrai geras ir pastebėsit, kaip net patys nesuvokdami, ką darote, bėgsit ir slėpsitės už kiekvienos pasitaikiusios priedangos. Gears of War žaidime jums teks kovoti už būrį, kuris vaduos Sera planeta nuo ateivių. Ateiviai, savo ruožtu, bandys sunaikinti kiekviena gyvą būtybę šioje planetoje, žinoma, jei tai nėra jų rasės atstovas. Tikriausiai paklausite kodėl jie taip daro, ne jau tik tam, kad butų pralieta daug kraujo ? Atsakymas yra ne. Viskas dėl visiems labai brangaus Imulsion‘o, kuris yra naudojamas kosminiams laivams ar kažkam panašaus. Istorija yra gan miglota ir tikrai nenuspėjama. Tačiau kovos metu rūpės tik keli dalykai: iš kur po velniais atsiranda tie nelemti ateiviai ir kiek amunicijos liko ginkle.

Tikriausiai yra įdomu, kaip ir kodėl pagrindinis žaidimo personažas Marcus Fenix buvo uždarytas į vienutę ir kas dėl to kaltas? Turiu atsakymus ir į šiuos klausimus. Marcus Fenix buvo patupdytas už grotu tuomet, kai vykdė garbingą užduotį ir bandė išgelbėti savo tėvą vykstant pirmąjai invazijai, kurią ir atlikinėjo ne kas kitas, o Loctus grupuotė, taip, tai yra tie patys ateiviai. Taigi ištrūkus iš iki gyvo kaulo nusibodusios vienutės jūs gaunate ginklą ir stojate į kovą su jau beveik pusę planetos užgrobusiais ateiviais. Pagrindinis kampanijos rėžimo uždavinys yra sustabdyti Loctus invazija, iš pirmo žvilgsnio tai padaryti gan lengva, tiesiog reikia suardyti visus tunelius esančius po miestu. Tačiau tai nėra taip paprasta kaip gali pasirodyt, taigi, palieku jums išsiaiškinti, kaip tai reikia padaryti.

Marcus yra puikus veikėjas, kuris gali išspręsti daugelį iškilusių problemų panaudojus savo fizinius sugebėjimus, žinoma, ne be jūsų pagalbos. Daugelis žaidimo personažų yra sukurti kaip plytos... na, supratot ką aš noriu pasakyt. Tiesiog negali nepastebėti visų kareivių rankų, jie vos gali per tas didžiules kalades pasiekti savo šoną, tačiau šios masyvios rankytes veikėjams kuo puikiausiai padeda nešti jų didelius ir galingus ginklus.

Ginklų pasirinkimas žaidime taip pat nėra skurdus. Čia galima pasirinkti nedidelių ir dažniausiai mažai pravarčiu ginklų, bet yra ir galingų lazerinių ginklų, vienas iš jų yra panaudojamas pasitelkus į pagalbą palydovą, šis daikčiukas vadinasi Hammer of Dawn ir yra pats galingiausias žaidimo ginklas. Žaidimo metu nebus sunku susirasti papildomos amunicijos, nebent į jus yra gan smarkiai šaudoma, tuo atveju vos galėsite iškišti nosį iš priedangos. Šaudymas iš uždangų yra efektyvus, o pagardinti jį galima numetus kelias granatas, kurias ne visada pasiseka numesti ten kur norisi, bet jos suteikia kovai šiek tiek kitokių efektų ir netgi didesnio efektyvumo, ypač jei jus puola didesniais būriais.

Grafika ir Garsas

Visos žaidime matomos sugriautos ir kitaip išniokotos vietovės primins, kad šioje planetoje taikos nėra, čia vyksta žiaurus karas. Žaidimo tekstūros yra detalios, atrodo labai realistiškai, žaidimo kūrėjai naudoja labai gerą spalvų schemą ir sukuria šioje sugriautoje ir subombarduotoje planetoje įvaizdį, kuris privers kiekvieną iš mūsų sustoti ir... Ei, juk dar viską galima sutvarkyti, jei tik pavyktų kaip nors išvyti tuos nelemtus ateivius iš šios planetos... Kiekvienas žaidimo veikėjas atrodo purvinas ir nuvargęs, žaidimo intarpuose matomos pabėgėlių stovyklos atrodo įspūdingai, vienareikšmiškai galiu teigti, kad tekstūros žaidime yra aukščiausio lygio. Kiti dalykai tokie kaip dulkės, rūkas ir naktis atrodo labai gerai ir turi realistinę kokybę. Žaidimo žemėlapiai yra sudaryti puikiai, juose išmėtyti objektai nėra tiesiog iš kažkur atsiradę, apsidairius aplink supranti, kad tai yra sugriauti namai, išgriuvusios kolonos ir t.t. Taigi, nuo objektų išdėstymo iki jų apipavidalinimo jokių priekaištų taip pat nėra.

Grafika atrodo tiesiog fantastiškai DirectX 10 sistemose, tačiau ir DirectiX 9 savininkai neturėtų nusiminti, nes žaidimas atrodo ne ką prasčiau. Taip pat vertėtų prisiminti, kad šis žaidimas atrodo kaip saldainiukas ne visose sistemose, tam reikia atitinkamo kompiuterio, kuris savyje turėtų pakankamai galios suvaldyti šį monstrą.

Garsas yra dar viena priežastis, kodėl verta žaisti šį žaidimą. Puikus darbas yra atliktas įgarsinant kiekvieną personažą, kiekvienas jų skamba skirtingai ir padeda sukurti skirtingą įvaizdį. Kaip ir grafiniai, taip ir garsiniai žaidimo efektai yra fantastiški. Ko trūksta žaidimo garsui, tai nedidelio smūgio pojūčio kuomet su nugara atsitrenkiame į sieną, kurią naudojame priedangai, daugiau priekaištų garsui nėra, žaidimo metu skamba puikus garso takelis, taip pat aplinkoje galima išgirsti daugybę realistiškų garsų.

Vedriktas

Gears of War yra geras žaidimas, kuris yra puikiai sukonstruotas daugeliu aspektų. Gears of War skirtas asmeniniams kompiuteriams be jokių abejonių pakliūna į 2007 metais išleistų geriausių šaudyklių dešimtuką.

Mažiausi reikalavimai -

Windows XP / Vista

2.4GHz Intel or 2.0GHz AMD

1GB RAM

12GB free hard drive space

nVidia GeForce 6600+, ATI X700+ or equivalent

Straipsnių rašymo savaitė: +5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Įdomus žaidimas atrodo, bet tas antras paveiksliukas tai toks šlykštokas truputi :P:)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele