JumpeR`

Naujas Battlestations papildymas - Pacific.(3)

Recommended Posts

1204171233.jpg

battlestations.jpg

Battlestations: Midway buvo neeilinis II Pasaulio karo temos žaidimas. Čia jūs netik turėjote galimybę sudalyvauti viename didžiausių jūrų mūšių istorijoje, bet ir tiesiogiai vadovauti daugybei šarvuotlaivių, povandeninių laivų, lėktuvnešių, pikiruojamųjų bombonešių, naikintuvų, torpedų nešėjų, kreiserių ir kitų karo mašinų. Kitaip nei eilinės realaus laiko strategijos, kur komandų asortimentas dažniausiai apsiriboja ties „pulti“ ir „gintis“, Battlestations: Midway leido visus savo kovinius dalinius valdyti iš trečiojo asmens perspektyvos.

Eidos Interactive jau ruošia žaidimo papildymą - Battlestations: Pacific – beveik dvigubai didesnį nei Midway. Kaip matosi iš pavadinimo, šį kart veiksmas vyks visame Ramiojo vandenyno regione. Jame rasite praplėstą, daugeliui žaidėjų skirtą rėžimą, naują japonų kampaniją, o prie senosios amerikiečių - prisidės invazija į Okinavą ir Ivo Džimą. Nuo šiol jums bus leidžiama visiškai kontroliuoti parašiutininkų nusileidimą ir desantų išsilaipinimą, nes pėstininkai vaidins vieną pagrindinių vaidmenų. Taip pat pridėtos salų atakos. Užimdami strategiškai svarbias Ramiojo vandenyno salas, joje įsitvirtindami, plėsite savo valdomą arealą.

Japonų kampanijoje į karą pažvelgsite iš japonų perspektyvos. Jums rinktis: pergyventi istoriją ar ją pakeisti? Čia rasite 28 skirtingas misijas, o tarp jų garsiąją Pearl Harboro ataką. Japonų arsenale rasite apie 100 skirtingų karo mašinų: laivų, lėktuvų ir automobilių. Galima išskirti autentiškai atkurtus kamikadzių lėktuvus, prikištus sprogmenų.

Nors Battlestations: Midway grafika buvo tikrai graži, kūrėjai kuklinasi, esą tik vidutinė. Užtat Battlestations: Pacific žada būti itin detalus ir įspūdingas, todėl žaidėjams tikriausiai prireiks galingų kompiuterių. Deja, žaidimo išleidimo data dar nenurodoma. Ir nenuostabu – toks gigantiškas projektas reikalauja daug darbo.

Straipsnių rašymo savaitė: +5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele