JumpeR`

Plikšė Ayumi kryžiuoja kardus - X-Blades.(2)

Recommended Posts

x-blades-announce.jpg

xblades.jpg

ayumi-x-blades.jpg

Kitaip nei kiti tiesmukiški „eik ir mušk“ tipo žaidimai, Gaijin Entertainment kūrėjų studijos kuriamas X-Blades, dėmesį kreipia netik į tai. Jums teks įsijausti į menkai apsirengusios lobių ieškotojos Ayumi kailį, kuri su dviem savo kardais privalo išmušti ordas keistų padarų. Šis, anime komiksų įkvėptas, fantastinis veiksmo žaidimas didelį dėmesį skiria priešų individualumui ir atrakinamoms galioms.

X-Blades gilia istorija pasigirti negali, tačiau net čia kartkartėmis pasirodys paaiškinimai, kodėl jūs privalote iškirsti dar vieną kitą šimtuką bestijų (deja, nieks taip ir nepaaiškins, kodėl Ayumi taip menkai aprengta...). Ayumi išvyksta į paslaptingo, nežmoniškos galios prisotinto rutulio paiešką. Pakeliui herojė pastebi, kad ji kažkaip susijusi su tuo rutuliu, tačiau nesupranta kaip. Jums reikės tai išsiaiškinti.

Du Ayumi kardai gali netik kirsti ir pjauti. Juose įmontuoti šaunamieji ginklai, tačiau nepamirškite ir stipriausio ginklo – magijos. Čia jos tikrai netrūks. Rinkdami taškus, atsirakinsite vis sudėtingesnių ir galingesnių atakų. Žinoma kiekviena ataka „kainuos“ kažkiek magijos taškų, kurie po truputį atsinaujina. Idealiausias variantas - naudoti įvairias magijos ir ginklų atakų kombinacijas.

X-Blades grafika primena anime komiksus ir animacinius filmukus. Įvairūs efektai nuolatos spalvina ekraną ryškiomis spalvomis. Nors SouthPeak leidėjai konkrečios žaiidmo išleidimo datos dar nepateikė, galima tikėtis jo sulaukti šių metų pabaigoje.

Straipsnių rašymo savaitė: +5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele