Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[MAP KOVA] Mead0w VS Minato F+


D0vis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4134 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai čia kelių min darbas.Šeip perejas norejau ten padaryt ir pn,gal ką nors viduj.Būtų vieni juokai prieš Minato laimėti.

Kjp tu man poxui... Nepatinka- dusk *Myliu SuperGames.lt* :) Nekalbinamas esi. Pats pasiėmei kelis obijektus, juos sudėliojai, nukopinai vidurį nuo manęs ir tu jau geresnis? būk, apgailėtina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kjp tu man poxui... Nepatinka- dusk *Myliu SuperGames.lt* :) Nekalbinamas esi. Pats pasiėmei kelis obijektus, juos sudėliojai, nukopinai vidurį nuo manęs ir tu jau geresnis? būk, apgailėtina.

Nekopinau jokio vidurio NUO TAVĘS,pats matosi nusikopinęs...Šūdas pas tave vidury,pridėjęs vazonų,gėlių.Teisingai sakė neprieko skardos gabalai ant kelio.Tai čia tyliau...,nes nusibodai komentuoti visų nuomonę.

Pralošei eilinę dvikova.Paprasti darbai,bet paprastumas ir nedidelis objektų skaičius nugalejo.

Redaguota , nario sKuLL_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nei vieno man nepatinka, nes manau tokių išpustytu sankryžų nereikia. Sankryžų reikia paprastų speed bumpu ar kaip ten vadinas ir poros tvorų :) Dedant tokias sankryžas į serverį tik būtų sukeliamas lagas (nes jų daug ir viena prie kitos ypač kaimeliuose)

Redaguota , nario Aivaras_Vercetti
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nekopinau jokio vidurio NUO TAVĘS,pats matosi nusikopinęs...Šūdas pas tave vidury,pridėjęs vazonų,gėlių.Teisingai sakė neprieko skardos gabalai ant kelio.Tai čia tyliau...,nes nusibodai komentuoti visų nuomonę.

Pralošei eilinę dvikova.Paprasti darbai,bet paprastumas ir nedidelis objektų skaičius nugalejo.

Na matai, mano mintis buvo padaryti kažką įmantraus, o ne paprastą darbą, kurį padarei tu :) Nepralošiau, nors net jei ir praloščiau, nesiskaitytų, kad jis geriau mappina, todėl, kad vertinamas yra 1 darbas, o ne visi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tos jūsų kovos atrodo graudžiai, kaip mažvaikiu žaidimai kažkokie, koks skirtumas kas geresnis, jūsų tikslas mappinat turi būt, ne už kažką geresniu tapt, o pačiam už save nei buvot diena prieš tai, tobulėjimui nėra ribų, taip stengiatės perlipt visiems per galvas, kad tik save išaukšint, iškelt kuo aukščiau, o po to, kai iškeliat iki aukštumų gėda bekelt savo mapp darbus, nes nebeatitinka darbų meistriškumas, kaip save pateikėt prieš tai.

Faildozer.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mielau dėčiau į savo serverį meadow darbą, kelias lygus paprastas, kur reikia speedbump'ai sudėti, gana orginalios ir realistikai atrodančios perėjos, nedaug objektų ir šiaip derintūsi prie serverio stilistikos.

Minato, kam reikia asfalto ant asfalto tai nesuprantu iki šiol. Ir šiaip objektai nedera vieni prie kitų, tik pats centras fainai atrodo ^_^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mielau dėčiau į savo serverį meadow darbą, kelias lygus paprastas, kur reikia speedbump'ai sudėti, gana orginalios ir realistikai atrodančios perėjos, nedaug objektų ir šiaip derintūsi prie serverio stilistikos.

Minato, kam reikia asfalto ant asfalto tai nesuprantu iki šiol. Ir šiaip objektai nedera vieni prie kitų, tik pats centras fainai atrodo ^_^

Tai buvo speciali įdėja darant, kad jūs užsipistumėt komentuodami tą patį mėšlą :) Kaip norėjau, taip padariau. Jeigu aš noriu padaryti taip, reiškiasi aš taip ir padarau. Kame problemos? Tegu laimi jis, who cares... Mano projektas vistiek bus geresnis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai buvo speciali įdėja darant, kad jūs užsipistumėt komentuodami tą patį mėšlą :) Kaip norėjau, taip padariau. Jeigu aš noriu padaryti taip, reiškiasi aš taip ir padarau. Kame problemos? Tegu laimi jis, who cares... Mano projektas vistiek bus geresnis :)

Sėkmes tau su projektu :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4134 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...