Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4905 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

logo.png

Sveiki, pristatau jums nesenai sukurta Cs-Play.Us.Lt projektą.

Serveris sukurtas prieš 3 dienas ir jau sėkmingai pasieke 13 žmonių rekordą!

Mums reikia reklamerių jeigu jus skaitot ir esat toks parašykit man!

Savininkas: | Nick: Giltinas | Skype: edgis951 | Vardas: Edgaras |

Mūsų projektą rasite čia:

Cs-Play.Us.Lt

Informacija apie serverį:[Tik viena turime]

JailBreak serverio informacija:

Serverio ip: 77.241.192.188

Serverio port: 27015

Darbo laikas: 24/7

Vietos: 32

Apie JailBreak serverio modifikacija:

Serveris turi nauja dienos plugin ten yra daug dienų ir visos jos veikia nera jokiu bug kad galėtum nužudyti ct per slepynes su ginklu viskas yra sutvarkyta. Vakar buvo sutvarkyta /lr dabar su belekokiu ginklu neis daryti dmg tik su tuo kuri parinkai. Jbpack parduotuveje yra nevien daiktai bet ir knife parduotuve viskas yra sujungta kai prisijungi į serveri nemeta koki knife nusipirkti nes viskas yra /shop.

Buvo įdėtas kamuolys bet jis pabugino serverį todėl buvo išimtas kol sutvarkysiu. Vipmenu yra niekur nematytas nes pats jį sukuriau ir tikrai pasirinkimai ten ne maži nusipirkęs kanors tikrai busi prie geresniu rank vietu!. Kad nebutu kaip public užblokavau "Radio komandas" (z,x,c). Na laukit dar atnaujinimų!

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1

Tu evo kažkoks man esi įdomus(daužtas) pastoviai visur kiši savo skype, tai davai čia mesk dizainą, kur tik kas forume ko nors paprašo kaip kokią problemą išspręsti tai tu pastoviai savo skype parašai , bet nepadedi forume. :D O šiaip man atrodo susikūręs esi antra acc, nes ant kiekvieno posto tavo uždėta +REP. ____

O šiaip dėl pačio projekto tai visai nieko, serveriuose nėra lagų, bet trūksta žmonių, kaip ir daugeliuose cs 1.6 serveriuose.

1f4e9ca1ed5f820a3a8c80c9d7a0d954823.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4905 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...