Giltinas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  230
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

29 Bus matyti ko vertas

3 sekėjų

Apie Giltinas

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Giltinas

  Pagalbos dėl CS:GO veikimo.

  Patarčiau išsiaiškinti, ar tikrai kaista. Tai galima padaryti naudojant cpu-z programą, jeigu ūžia procesoriaus ventiliatorius. Tau reiktu pasitikrinti kompiuterio veikimą, kaip viskas pasikeičia po cs:go įjungimo, kiek cpu naudojama, kiek gpu naudojama. O, kaip dėl fps? Ar mažai fps išgauna tavo pc?
 2. Labas vakaras, taigi noriu parduoti nenaudojama ir visiškai man nebereikalinga paskyrą. Apie jį galite rasti viską čia: http://ratings.tankionline.com/en/user/KILERIS5/ O ko nerodo ten galite kreiptis į skype edgaras9512 arba AŽ. Jis buvo sukurtas 2011 metais. Papildau!
 3. Giltinas

  Parduodu steam account

  .
 4. Giltinas

  Parduodu steam acc

  Ai aišku tada neparduodu acc, kol galėsit įsitikinti, jog jis niekur nedingo.
 5. Giltinas

  Parduodu steam acc

  Na aš nemanau, jog taip bus, bet tarkim. Dabar aš tiesiog nusprendžiau nebežaisti tokių žaidimų, tai ir parduodu.
 6. Sveiki, parduodu steam acc galima sakyti švarus, nes neseniai pirkau. Sumokėjau 6eur, bet parduodu už 5eur. Taigi galutinė kaina 5eur.(Banku) Nėra jokių VAC ban, ar pnš.. Nuotraukos: http://www.part.lt/img/f1e4510feab2072304ec9dde13d94478273.jpg http://www.part.lt/img/e9ce4a6a9c7b35c6285a28e35f69aa45863.jpg
 7. Giltinas

  Legalus MC account.

  Tai norit pasakyti Mc vertės nebeturi išvis?
 8. Dėkui. Tikrai yra verta, o parduodu dėl to, jog noriu nebežaisti nieko, nes kai turiu, tai norisi... ;D PARDUOTA
 9. Giltinas

  Legalus MC account.

  Tai gal ir pardavinėja tokius vienkartinius, o ne visam. Šitas acc jau ~2 metus veikiantis. O legalas svetainėja minecraft.net kainuoja 19.95 EUR, tai darykit išvadas. 50% pigiau parduodu.
 10. Sveiki, taigi sumasčiau atsikratyti MC legalaus acc kadangi jis man nebereikalingas. Kaina: ~10eur (Atsiskaitymas tik BANKU (DNB)) Skype: edgaras9512
 11. Sveiki, parduodu STEAM account kuriame yra CS:GO žaidimas bei keletą kitų. Visas nuotraukas galiu atsiųsti į SKYPE. Mano skype: edgaras9512 Trumpa informacija: Rank: LE (LEM turėjo būti greit) Vac Ban: Nėra Cooldown: Nėra Inventorius: Nevertingas Pražaista: 1326 valandas Steam link: http://steamcommunity.com/id/B0rder/ Kaina: 10-15 EUR (Galime derėtis) Atsiskaitymas: Banku (DNB)
 12. Giltinas

  West-City.LT | Penktadienį 19:00 premijų vakaras!

  Laba diena, skelbiu temą norėdamas pranešti apie naujienas, kurios paveiks visus mūsų serverio žaidėjus. Taigi esminis dalykas - serveris startuos su nauja, nematyta modifikacija. Prie to prisidės naujasis skripteris, apie kurį sužinosite šiek tiek vėliau. Tikimės seni žaidėjai grįš, o nauji įgaus stimulo prisijungti prie mūsų. Numatomas serverio startas: 2015-10-21 (trečiadienis) 19:00 val. Galiu jums pažadėti naują serverio įvaizdį, sistemas, mapp darbus bei visai kitą atmosferą. Šiuo laikotarpiu, kol dirbama su nauja modifikacija, forume vyks daugybė atrankų į labai svarbius postus, tad nepraleiskite savo progos! Bus išrinktas naujas direktorių prižiūrėtojas, globalus moderatorius, kiti postai. Kadangi vyksta permainos - privalome apie tai pranešti visiems, tad sutelkiama daugiau dėmesio reklamai. Norintys prie to prisidėti susisiekite su manimi forume AŽ arba skype: reperis393 Prisidėkite prie projekto, ir jums atsidėkosime! Priklausomai nuo žaidėjų skaičiaus startavimo metu, vyks premijos, renginiai ir bus daug dėmesio skiriama žaidimo malonumui pajusti. Greitu metu pamatysite naująjį serverio aprašymą bei daugiau naujienų. Iki greito!
 13. Giltinas

  Ieškau JailBreak knife plugino

  Jau nupirko nuo manęs.