Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man rodos , jog tave Minato realybėje visi skriaudžia ar tyčiojasi , kad tu taip ant visų puoli , o pats galima teigti jog nieko nemoki. Tik tu sugebi ant gatvės sudėt kažkokius rastus ir tipo 'axujėnas' darbas. Manau pagavai mintį , o kaip kas mapp'ina čia jau ne tavo reikalas , kiekvienas turime savo mapp'inimo stiliu , skonį ir visą kitą. O tu tiesiog išsilieji ant kitų , pamėgink ant savęs išsilieti. Galiu taip pat teigti , kad tavęs šitame - Sa:mp forume niekas nemėgsta, na gal 1-3 žmonės kurie tokie patys kaip ir tu.

Man rodos , jog tave Minato realybėje visi skriaudžia ar tyčiojasi , kad tu taip ant visų puoli , o pats galima teigti jog nieko nemoki. Tik tu sugebi ant gatvės sudėt kažkokius rastus ir tipo 'axujėnas' darbas. Manau pagavai mintį , o kaip kas mapp'ina čia jau ne tavo reikalas , kiekvienas turime savo mapp'inimo stiliu , skonį ir visą kitą. O tu tiesiog išsilieji ant kitų , pamėgink ant savęs išsilieti. Galiu taip pat teigti , kad tavęs šitame - Sa:mp forume niekas nemėgsta, na gal 1-3 žmonės kurie tokie patys kaip ir tu.

sutinku 100+, matosi kad jis balvonas gyvenimo nuskriaustas, axujelina kad tipo gerai mapina o kai ideda darba tai ne toks jau ir geras maperis pasirodo.

Man rodos , jog tave Minato realybėje visi skriaudžia ar tyčiojasi , kad tu taip ant visų puoli , o pats galima teigti jog nieko nemoki. Tik tu sugebi ant gatvės sudėt kažkokius rastus ir tipo 'axujėnas' darbas. Manau pagavai mintį , o kaip kas mapp'ina čia jau ne tavo reikalas , kiekvienas turime savo mapp'inimo stiliu , skonį ir visą kitą. O tu tiesiog išsilieji ant kitų , pamėgink ant savęs išsilieti. Galiu taip pat teigti , kad tavęs šitame - Sa:mp forume niekas nemėgsta, na gal 1-3 žmonės kurie tokie patys kaip ir tu.

no efect on me :) Tu tiesiog piktas, kad gavai block'ą ;)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...