Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Noriu paklausti del projekto


Zipp44

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4142 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Super-Games.Lt lankytojai, noriu paklausti ar verta daryti tokį projektą kuriame būtų rašoma visokių žaidimų naujienas ar kas vyksta pasaulį ... Būtų visokių konkursų kurie pradžioje būtų pakviesk kuo daugiau žmonių ir laimėk pvz: Linkomanijos pakvietimai ir jai gerai sektūsi iki kino bilietų ar žaidimų ... Tai rašykit į komentarus ar daryt ar ne, noriu sužinoti jūsų nuomonę :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, laiko gaisimas. Konkurencija nezmoniska, be normalios komandos nieko nepaseksi, ne tik kad nepasieksi bet rizikuoji ir i minusa ilekt. Jei tema atmestinai padaryta, tai man idomu kaip tu ar kas kitas koreguos tinklapi, rasys naujienas.

Ps: Nemanau kad 14 metis turetu apie tai galvoti siuo metu. Norint konkuruoti bent pagrindus ismok - Lietuviu kalba.

Redaguota , nario BoQsc
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, laiko gaisimas. Konkurencija nezmoniska, be normalios komandos nieko nepaseksi, ne tik kad nepasieksi bet rizikuoji ir i minusa ilekt. Jei tema atmestinai padaryta, tai man idomu kaip tu ar kas kitas koreguos tinklapi, rasys naujienas.

Ps: Nemanau kad 14 metis turetu apie tai galvoti siuo metu. Norint konkuruoti bent pagrindus ismok - Lietuviu kalba.

+1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, laiko gaisimas. Konkurencija nezmoniska, be normalios komandos nieko nepaseksi, ne tik kad nepasieksi bet rizikuoji ir i minusa ilekt. Jei tema atmestinai padaryta, tai man idomu kaip tu ar kas kitas koreguos tinklapi, rasys naujienas.

Ps: Nemanau kad 14 metis turetu apie tai galvoti siuo metu. Norint konkuruoti bent pagrindus ismok - Lietuviu kalba.

Tu irgi išmok Lietuvių kalbą.Nes nerandu ąčęėįšųūž. P.S. Nereaguok į tai piktai.

Redaguota , nario Apelsinas9
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu irgi išmok Lietuvių kalbą.Nes nerandu ąčęėįšųūž. P.S. Nereaguok į tai piktai.

ne as kaltas kad lietuvisku raidziu mano telefe nera, o aplinka... taip kad jei sumesit ir padovanosit nauja telefa naujakui, galbut pagaliau pradesiu rasyti lietuviskomis raidemis. Forumo komentaras ir naujienos rasymas yra du skirtingi dalykai...

Rasant naujiena reikia ne tik saugotis rasybos klaidu taciau ir galvoti kaip itraukti ir pritraukti kuo daugiau zmoniu, ir be talento cia neapsieinama jei rasoma rimta naujiena. :D

Redaguota , nario BoQsc
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki Super-Games.Lt lankytojai, noriu paklausti ar verta daryti tokį projektą kuriame būtų rašoma visokių žaidimų naujienas ar kas vyksta pasaulį ... Būtų visokių konkursų kurie pradžioje būtų pakviesk kuo daugiau žmonių ir laimėk pvz: Linkomanijos pakvietimai ir jai gerai sektūsi iki kino bilietų ar žaidimų ... Tai rašykit į komentarus ar daryt ar ne, noriu sužinoti jūsų nuomonę :)

Šiaip man patinka toks sumanymas, netgi ir aš galvojau apie tai.

Viskas įmanoma tik reik gerų žmonių :)

Iš esmės ir aš norėčiau prisidėt jei kurtum tokį. Rašyt naujienas ar pan.

Redaguota , nario Nikitac
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4142 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...