Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4934 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

[2012.12.16 12:22:18] Ernish_Pawno: Girdi *Myliu SuperGames.lt*?

[2012.12.16 20:06:38] Ernish_Pawno: Moki Kurti Gerus Šuolaikinus Vebus?

[2012.12.15 16:54:17] Ernish_Pawno: Hmm........

[2012.12.15 20:54:40] Ernish_Pawno: Padėtum Kurti Gm Angel-Pine Mieste?

[2012.12.15 20:56:10] Ernish_Pawno: Padėtum *Myliu SuperGames.lt*?

[2012.12.15 21:43:08] Ernish_Pawno: ei

[2012.12.15 16:45:13] Ernish_Pawno: Kodėl Padėsi man gm kurt?

vaikas :D

Kaip ir tu :D

Tai jau vis dėl to prisipažinai, kad vaikas?:D

lWUmIcZ.png

[2012-12-16 19:50:10] Ernish_Pawno: Ną?
[2012-12-16 19:50:11] Эдгарас: Na sveikas
[2012-12-16 19:50:11] Эдгарас: 
[2012-12-16 19:50:24] Эдгарас: Ko tau tiksliai plačiau reikia?
[2012-12-16 19:50:49] Ernish_Pawno: Apie Projektas esu scripteris aš o apie jūsų projejektą prasyčiau pasakyt plačiau  jei galima
[2012-12-16 19:51:43] Эдгарас: Na nieko pasakyt negaliu, norėčiau kad serveris būtų kaimeliuose bent pradžioj, jei matysim daugiau žaidėjų plėsim.
[2012-12-16 19:51:48] Эдгарас: Mapperius du turiu
[2012-12-16 19:51:57] Эдгарас: Pats weberis esu
[2012-12-16 19:52:02] Ernish_Pawno: Mapppertai gera mappiną?
[2012-12-16 19:52:06] Эдгарас: Na neblogai
[2012-12-16 19:52:07] Эдгарас: 
[2012-12-16 19:52:10] Ernish_Pawno: Galit foto?
[2012-12-16 19:52:13] Эдгарас: Pl
[2012-12-16 19:52:14] Эдгарас: Tj
[2012-12-16 19:52:35] *** Эдгарас nusiuntė mapp.png ***
[2012-12-16 19:52:43] Эдгарас: Čia vieno, o kitas dar mappina
[2012-12-16 19:52:45] Ernish_Pawno: o kiti mapperio?
[2012-12-16 19:52:46] Эдгарас: daviau darbą
[2012-12-16 19:53:04] Ernish_Pawno: Tai kad čia paprastai sumappino
[2012-12-16 19:53:10] Ernish_Pawno: Tik mašinos sudėtos....
[2012-12-16 19:53:29] Эдгарас: Aš neturėjau ką duoti, tu duosi darbų, o jei kas mesim lauk ir imsim geresnį
[2012-12-16 19:53:31] Эдгарас: 
[2012-12-16 19:53:32] Ernish_Pawno: Aš ir galiu sudėt ir čia mano toks darbas nesamonė gautųsi
[2012-12-16 19:53:43] Эдгарас: [2012 m. gruodžio 16 d. 19:53] [Eglutinis] Эдгарас: 

<<< Aš neturėjau ką duoti, tu duosi darbų, o jei kas mesim lauk ir imsim geresnį
[2012-12-16 19:53:49] Ernish_Pawno: Aa
[2012-12-16 19:53:55] Ernish_Pawno: esu scripteris aš
[2012-12-16 19:54:03] Эдгарас: Tai pasakysi ką jiem mappint
[2012-12-16 19:54:07] Эдгарас: O pats kur buvęs?
[2012-12-16 19:54:15] Ernish_Pawno: o veba kada baigsi ir kada galėsim platint?
[2012-12-16 19:54:24] Эдгарас: turėčiau greit
[2012-12-16 19:54:40] Ernish_Pawno: o unikalius dizinaus bus ir vebąs?
[2012-12-16 19:54:41] Эдгарас: Dabar viską padarysiu, po to forumus.
[2012-12-16 19:55:06] Эдгарас: Forumo IPB unikalus nebus, nes už IPB dizainą nesinori mokėti ~50-100lt..
[2012-12-16 19:55:12] Эдгарас: Na logiškai pagalvok
[2012-12-16 19:55:32] Ernish_Pawno: Tai Jo jo o iš tavo draugų daug reginsis?
[2012-12-16 19:55:41] Эдгарас: na jo.
[2012-12-16 19:55:45] Эдгарас: Turiu du skype'us
[2012-12-16 19:55:49] Эдгарас: tai per juos
[2012-12-16 19:55:52] Эдгарас: pareklaminsiu
[2012-12-16 19:56:10] Ernish_Pawno: Davai spėk padaryt šiandien vebą ir mes platinam vebą ok aš per veba padarysiu foto kaip darau atnauninimus ok?
[2012-12-16 19:56:22] Ernish_Pawno: Kursim kaimeluose gm ane
[2012-12-16 19:56:25] Эдгарас: Jo
[2012-12-16 19:56:35] Ernish_Pawno: Tai Aš Po Biski Kuriu ane ir vebę parašau atnaunimus tinką?
[2012-12-16 19:56:51] Эдгарас: Manau galima imti ir platintą ir jį tobulinti
[2012-12-16 19:56:57] Эдгарас: keisti į savo sistemas
[2012-12-16 19:57:08] Эдгарас: Čia nebus baisiausias dalykas
[2012-12-16 19:57:12] Ernish_Pawno: Nuo GRP 4.2 Visa apsolucei perdarysim
[2012-12-16 19:57:24] Эдгарас: Tai prisidedi?
[2012-12-16 19:57:45] Ernish_Pawno: Taip.Jeigu jūs leidžiat  vebę visalaik parašysiu atnaunimus ir foto padarysiu tinką?
[2012-12-16 19:57:52] Эдгарас: Jo
[2012-12-16 20:04:13] Ernish_Pawno: Duodam mes jam vebę remėjo rangą o srv duodam 3 lvl admin tinka?
[2012-12-16 20:04:34] Эдгарас: Pl
[2012-12-16 20:04:45] Ernish_Pawno: Bet aš irgi duosiu lt ant hosto
[2012-12-16 20:04:54] Эдгарас: O su tavim bent kiek susiję lt-life?
[2012-12-16 20:05:09] Ernish_Pawno: Kaip suprast lt-life?
[2012-12-16 20:05:38] Эдгарас: su lt-life.lt susijęs tu kažkuo?
[2012-12-16 20:05:39] Эдгарас: 
[2012-12-16 20:06:05] Ernish_Pawno: Ai ne aš ten tipo papasakojau kad remėjas buvo bet nebūsiu remėjas todėl kad aš su tavim kuriu projekta
[2012-12-16 20:06:25] Ernish_Pawno: Nesijaudink Nesusijęs Nebūsiu remėjas
[2012-12-16 20:06:38] Ernish_Pawno: Aš Su Tavim Kuriu projektą aš irgi lt investuosiu į projektą tinką?
[2012-12-16 20:07:11] Эдгарас: na nežinau, man ką tik pranešė, jog tu lt-life remėjas
[2012-12-16 20:07:24] Ernish_Pawno: Nesijaudink aš ten nebūsiu 
[2012-12-16 20:07:38] Ernish_Pawno: Sakyk kad įšeinu
[2012-12-16 20:08:18] Эдгарас: Ne žinok, vistiek negaliu priimt. Sorry..
[2012-12-16 20:08:23] Ernish_Pawno: Ei ei ei
[2012-12-16 20:08:26] Ernish_Pawno: Priimk
[2012-12-16 20:08:40] Ernish_Pawno: Nesu Remėjas Tikrai
[2012-12-16 20:08:43] Ernish_Pawno: Aš ir tau paremsiu
[2012-12-16 20:08:58] Ernish_Pawno: Aš jiems neremsiu tikrai
[2012-12-16 20:09:50] Ernish_Pawno: Aš Jiems Neremsiu Sakiau
[2012-12-16 20:09:55] Ernish_Pawno: Aš Noriu Su Tavim Dirbti
[2012-12-16 20:09:56] Эдгарас: Ne man ne dėl to supranti, 1. Atsirado geresnis. 2. Vistiek aš tuo lt-life nesidomiu, ir ne vienas parašė kad tu remėjas, tad nieko negaliu padėti sorry.
[2012-12-16 20:09:59] Ernish_Pawno: Aš Esu Scripteris
[2012-12-16 20:10:12] Ernish_Pawno: Nepriimi
[2012-12-16 20:10:14] Ernish_Pawno: WTF?
[2012-12-16 20:10:33] Ernish_Pawno: Aš Esu Remėjas Bet Ir Scripteris Esu
[2012-12-16 20:11:08] Ernish_Pawno: Aš Pirmas Pasisūlau būt remėjas
[2012-12-16 20:12:07] Ernish_Pawno: Krc žaurius esi galvojau kursim nuostabų projektą viska o dabar
[2012-12-16 20:13:15] Ernish_Pawno: Aš Noriu Prisidėt Prie Projekto Tikrai
[2012-12-16 20:15:43] Ernish_Pawno: Aš esu remėjas Bet aš esu ir scripteris kuom už mane jis geresnis tikrai niekom priimk mane ir fsio
[2012-12-16 20:18:04] Ernish_Pawno: Prašau
[2012-12-16 20:18:52] Ernish_Pawno: Aš Pirmas Pasisūlau
[2012-12-16 20:24:01] Ernish_Pawno: Priimtas ?
[2012-12-16 20:24:14] Эдгарас: ne
[2012-12-16 20:24:18] Ernish_Pawno: Kodėl?
[2012-12-16 20:24:27] Ernish_Pawno: Nesamonė sako priimtas o dabar ne ......
[2012-12-16 20:24:35] Ernish_Pawno: Scripteris esu vyre
[2012-12-16 20:26:03] Ernish_Pawno: Tai tu tipio sužinojei kad kitam projekte esu ir nepriimi?
[2012-12-16 20:26:16] Эдгарас: taip.
[2012-12-16 20:26:27] Ernish_Pawno: Bet Aš nesu projektuose
[2012-12-16 20:26:29] Ernish_Pawno: Supranti?
[2012-12-16 20:26:58] Ernish_Pawno: Jau turi kitą scripterį?
[2012-12-16 20:27:05] Эдгарас: Taip.
[2012-12-16 20:27:11] Ernish_Pawno: Nu ir eik *Myliu SuperGames.lt*
[2012-12-16 20:27:28] Эдгарас: vat taip parodai savo vaikiškumą 

Nu vienu žodžiu vaikas. Ir BLOCK gavau, po to unblockino. Na vaikas ir nieko nepasakysi :)

logohover.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4934 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...