JumpeR`

Spider-Man: Web of Shadows

Recommended Posts

Kai atrodo, kad naujo filmo apie Žmogų Vorą sulauksime ne taip greitai, Activision leidėjai ir Shaba Games kūrėjai vienija jėgas, kad padėtų superherojaus fanams prastumti laiką. Spider-Man: Web of Shadows lieka ištikimas Spider-Man komikso istorijai, nes ji turi daugiau ką pasiūlyti nei filmas.

Aršus Žmogaus Voro priešas, Venom, grįžo. Šį kart simbiozinis blogiukas sugalvojo naują šlykštų triuką – jis užkrečia nekaltus civilius ir sukuria savo klonus. Mūsų gerasis herojus šiek tiek atsilikęs nuo gyvenimo, todėl į įvykių sūkurį patenka tik tada, kai jau nemaža miesto gyventojų dalis pavirtę Venom‘ais. Valdžia priversta griebtis plano „SKYDAS“. Niujorko centre, Manhatane, įvedamas karantinas, jis visiškai atkertamas nuo išorinio pasaulio. Gerai, kad Niujorke knibžda daugybė ir kitų superherojų, bei superblogiukų. Jūsų užduotis – padėti SKYDUI evakuoti neužkrėstus gyventojus, nukenksminti visus Venom klonus, susekti patį Venom‘ą - donorą ir sustabdyti jo niekšybes. Norint atlikti visas užduotis, kartais teks vienyti jėgas tiek su gerais, tiek su piktais herojais. Nors jau, atrodo, to būtų per akis, pats Voražmogis užkrečiamas Venom‘o virusu, todėl nuolat privalo kovoti pats su savimi. Pati blogiausia Spider-Man gyvenimo diena duoda daug peno veiksmo žaidimui.

Kovodami ir atlikinėdami užduotis galėsite keisti savo kostiumą: iš tradicinio raudonai mėlyno į simbiozinį juodą, visai kaip paskutiniame Spider-Man filme. Nuo to, kurį kostiumą dėvite ir kaip elgiatės, priklausys, kaip į jus žiūrės žmonės, blogiukai ir geriečiai. Juodasis kostiumas sulėtins jūsų judesius, bet suteiks žymiai daugiau jėgos.

Kai veiksmas pasirodys jums per greitas, galėsite pasinaudoti „voro jausmu“. Tai sulėtintas vaizdas, kur grėsmė pažymėta raudona spalva, o visi civiliai ir draugiški veikėjai – mėlyna. Kaip visada, žaidime daugybė akrobatikos, aukščio ir skrydžio pojūčio. Manhatanas atkurtas labai detaliai, žaidimo garso takelis puikiai dera greitam veiksmui.

[youtubecom]

[/youtubecom]

spider-man-web-of-shadows-20080416023359629.jpg

spider-man-web-of-shadows-art-20080416104956161_640w.jpg

Spider-Man: Web of Shadows tikimasi išleisti vasaros gale – rudens pradžioje.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Guest Paulius

O ce kelinta dalis zaidimo 3 ar 4?

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Guest Paulius

Tai ce ne tu rasei apie zaidima?

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias

Jaučiu geras žaidimas, norėčiau palošt, lauksim kol pasirodys :P :innocent:

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele