JumpeR`

FlatOut: Ultimate Carnage atkeliauja į PC.

Recommended Posts

FlatOut nėra įprastas lenktynių žaidimas. Praeitais metais Xbox 360 konsolei išleistas naikinimo, lenktynių ir pakvaišusių žmogaus triukų (pavyzdžiui, vairuotojas kelis šimtus metrų skrieja pro degančius žiedus) mišinys, FlatOut: Ultimate Carnage, dabar atkeliauja ir į PC.

FlatOut: Ultimate Carnage esmė – chaotiškos ir kovingos lenktynės. Jame yra trys pagrindiniai rėžimai: race, Stunt ir Carnage.

Race orientuojasi į lenktynių čempionatus ir lenktynininko karjerą. Čia svarbiausia laikas. Trys sudėtingumo lygiai leis dalyvauti vis galingesnės klasės automobilių lenktynėse. Pergalės jūsų garažui pridės naujų automobilių, o už papildomus taškus patobulinsite ir senus.

Rėžimas carnage – puikus greičio ir naikinimo derinys. Jame rasite keturis netradicinius lenktynių tipus: pjautynės, mirties žiedai, triukai ir „sudaužyk bombą“ lenktynės. Pavyzdžiui, pjautynėse jūs nebūtinai turite atvažiuoti pirmi. Daugiausia taškų gausite už kitų automobilių knežinimą ir aplinkos darkymą.

Stunt rėžimas visiškai priklauso nuo vairuotojo. Galėsite išbandyti 12 puikių triukų ir kautis dėl medalių. „Skudurinės Onutės‘ principu, gerai įsibėgėję ir staigiai stabdydami, jūs išsviesite savo vairuotoją iš automobilio ir taip galėsite sužaisti beprotišką krepšinį, beisbolą, kerlingą ir kitus žaidimus.

Žaidimo grafika dinamiška, gausi efektų ir daili. FlatOut: Ultimate Carnage iš tiesų beprotiškas ir smagus lenktynių žaidimas. Jį kuria Bugbear kūrėjų studija, o leidimu rūpinasi Empire Interactive. Deja, tiksli išleidimo data dar nežinoma.

[youtubecom]

[/youtubecom]

Man asmeniškai šitas žaidimas nepatinka ir aš jo visai nelaukiu :D

Straipsnių rašymo savaitė: +5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Guest Paulius

Idomu nes ant flatout 2 labai patiko

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

atsimenu kj loshdavau shita geima,kj smarkiai patiko visos tos akrobatikos kj pro stikla ishskrendi ir pvz reikia kuo toliau nuskrist ;] ant kj kuriu buvau nowb ant kai kuriu pro,laukiu shit`os dalies xd

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele