Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

!TeleporT!

Ar kada nors pagalvojote apie paprastesnį būdą teleportuotis iš tam tikros vietos į kitą be komandų? !TeleporT! - jūsų išeitis. Ko jums tiesiog reikia? Tiesiog prisijunkite prie RCON (/rcon login slaptazodis) ir spustelkite kurią nors vietą žemėlapyje (ESC -> Pagrindinis San andreas meniu -> Maps) dešiniu klavišu ir jūs būsite akimirksniu nukeltas į tą vietą! Pavyzdys:

1355411025-clip-4kb.jpg

Aišku, pirmiausia reikia jį įsirašyti. Tai labai paprasta:

Atsisiųskite !TeleporT!: http://www.failai.lt...leporT!.rar.htm

Įkelkite jį į savo serverio/gamemodo filterscripts aplankalą

.pwn faile nusistatykite TEKSTAS ir SPALVA į jūsų norimus. Pavyzdys:

#define SPALVA 0xFFFFFFFF //HEX spalvos kodas, kuris nudažys TEKSTAS tekstą
#define TEKSTAS "Buvai nukeltas į pažymėtą vietą su !TeleporT! pagalba!" //Teksta pakoreguokite pagal save, ka noresite, kad ismestu, kai zaidejas pazymes vieta zemelapyje

server.cfg faile prie filterscripts prirašykite !TeleporT!

Aišku, pavadinimą galite pasikeisti, nes rašant !TeleporT! galima pirštus nusilaužti :D

Jei patiko, parašykite komentaruose, kokią sistema įdėti į filterscriptą sekantį kartą

Pastebin versija: http://pastebin.com/bPzvxHSF

Redaguota , nario !LukniS!

Bet jei tu jo neturi? Be to s0beit yra uždrausta programa SA-MP kūrėjų. Be to, geriau jau atsisiųsti šį filterscriptą negu pradėti rašinėtis visą s0beit

Na ir ką tie samp kurėjai daro, kad uždraustų sobeita ? O gi nieko, gal ir parašė sobeitu naudotis negalima, bet tai tik tuščios kalbos, kol nebus jų pačių darbo, kaškokių sistemų, kad nuo jo apsisaugoti. ( kaip tai padarė MTA )

asd1.gif

(redaguota)

Tiek komentarų o papraščiausios klaidos nerado, aišku ją pakeisti nėra problemų bet visvien autorių informuosiu, kadangi jo tikslas publikuoti kokybišką ir veikiantį darbą. :)

Include'ėje nėra įdiegta 'SetPlayerPosFindZ' funkcija, todėl gausime klaidą.

Keista, SAMP WIKI ši funkcija yra, todėl turėtų veikti be priekaištų :)

Redaguota , nario !LukniS!
(redaguota)

Na ir ką tie samp kurėjai daro, kad uždraustų sobeita ? O gi nieko, gal ir parašė sobeitu naudotis negalima, bet tai tik tuščios kalbos, kol nebus jų pačių darbo, kaškokių sistemų, kad nuo jo apsisaugoti. ( kaip tai padarė MTA )

Nežinai nesakyk. Kiekvienoje naujoje samp versijoje būna pakeisti daugelis offsetų, ir atnaujinta apsauga, kuri čytinantį žaidėją freezina (gta pakimba). Tačiau visada atsiranda, kas užblokuoja šį tikrinimą. O MTA sobeito nėra, todėl, kad MTA jau yra atskira platforma, kai sampas praktiškai tik paprastas gta modas. MTA turi galimybę tikrinti žaidėjo failus, sampas ne. Įsirašydamas sampą, įrašai tik keletą bibliotekų, o įsirašydamas MTA įrašai visą programą, kuri atveria daug galimybių. Jei neklystu, sampas tik injectina savo kodus į gta, o mta savo kodus pakrauna kartu su gta, todėl ten ir crashų daug mažiau, ir šiaip viskas daug stabiliau veikia.

edit: rašybos klaidos ^^

Redaguota , nario Yiin

Nežinai nesakyk. Kiekvienoje naujoje samp versijoje būna pakeisti daugelis offsetų, ir atnaujinta apsauga, kuri čytinantį žaidėją freezina (gta pakimba). Tačiau visada atsiranda, kas užblokuoja šį tikrinimą. O MTA sobeito nėra, todėl, kad MTA jau yra atskira platforma, kai sampas praktiškai tik paprastas gta modas. MTA turi galimybę tikrinti žaidėjo failus, sampas ne. Įsirašydamas sampą, įrašai tik keletą bibliotekų, o įsirašydamas MTA įrašai visą programą, kuri atveria daug galimybių. Jei neklystu, sampas tik injectina savo kodus į gta, o mta savo kodus pakrauna kartu su gta, todėl ten ir crashų daug mažiau, ir šiaip viskas daug stabiliau veikia.

edit: rašybos klaidos ^^

Tikra tiesa. SA-MP kiek uzima? Apie 4MB be custom objektu. MTA kiek uzima? Virs 60MB ir neturi jokiu custom objektu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...