Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ieškomas rimtas partneris


MatasV

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi aš kuriu projekta, esu skripteris ir tikrai geras. Tai va man reikia rimto partnerio kuris tikrai viską supranta bei moka bendrauti. Taigi ką jis turės daryti? Jis tesiog turės su manimi kartu skriptinti, mes kalbėsimes per skype dirbsime kartu ir padarysime tikrai gerą serverį. Tai va , skripterio patirtis turi būti mažiausiai 2 metai, jis turi mokėti viską dirbti. Aš jau turiu nusipirkęs domena metams. Mūsų Forumas yra www.nm-g.lt

Tai va mano skype yra : matukas91

Jums reikės užpildyti trumpa anketa.

1. Jūsų Vardas_Pavardė:

2. Mokate kurtis sistemas viską:

3. Kiek jums yra metų:

4. Jūsų patirtis prie Pawno lapo:

Na ką linkiu sekmės !

:)

Redaguota , nario Admin_Ex
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu čia rimtai ?

Ieškai rimto, nes pas esi rimtas? :DDD

Tarkim, kam tau žmogaus vardas, pavardė ir metai? Juk tai nieko nesako, apie žmogų, ką jis sugėba. Prašyk, kad parodytu savo pvz: kodus arba parodyk kokį kodą ir pasakyk, ar su tuo kodu viskas yra gerai, ar kur nors klaida, taip galėsi susidaryti nuomonė ir atsirinkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...