Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Las-venturas.lt | Keičiasi tiesiog nematomai!


masalka

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4174 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Noriu pridėti: žaidėjams yra kartais dalinama maža, bet tikrai džiuginanti dalis xp ir pinigų, kai administratoriai nusprendžia. Tai nėra tiesiog iš oro taip, kad atsiranda, bet vistiek paįdomina žaidimą šiek tiek. Pvz. Va aš šiandien pradėjau žaisti šiame projekte ir turėjau 0xp, na tai sutikau ir kitą žmogų, ėjom "šudų kapliuoti" :D Na dirbom sunkiai, bet va užėjo adminui ir pasakė: pamatau 60 online ir visiems prizai. Taip pat nutiko ir vėliau - dieną ir vakare.

Dalinama po 100xp ir 250lt kaip prizai, čia nereikia dalyvauti jokiame 'event'e' ar kažkur kitur. Tiesiog mėgautis žaidimu :)

Mano nuomonę žaidimas neprailgsta su gera kompaniją. Taip pat pradžiūgino, jog žaidėjai gali būti priimti į darbus 'su pakvietimais' be jokių xp, t.y. gali turėti ir 0, ir galbūt būsi priimta ar priimta. Man pasisekė ir praėjęs teoriją - tapau taksistu. Va jau vien nuo šiandien - turiu apie 3000lt (500 kazino pavogė :D) ir apie 1100xp.

Sėkmės visiems žaidžiant ir džiaugiantis šiuo projektu ir sėkmės pačiam projektui :)

P.S. Nick: Eric_Heranco

Jis nemeluoja, tai tiesa :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip tiesa. GAIVINU. P.S forume vyksta bokso eventas, pirmasis mūsų serverio istorijoje, kuris sieks 300k~ pinigų sumą prizas, dar taip pat šeštadienį 19:00 bus eglutės įžiebimas, bus vienas žaidėjas atsitinktinai ištrauktas kuris įžiebs eglutę, rinks vėl administratorius, verslus dalins, bei aišku prizus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4174 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...