Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

BUTINAI PERZIUREKIT TIKRAI GERAS SERVERIS BE BUGU BE NIEKO !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4178 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, noreciau jums pristatyti nauja serveri.

labai geras serveris tau ir tavo draugams be bugu be nieko.

daug darbu.

gal jus ir zinosit sita gm bet jis istaisytas kitaip ir jums bus idomu jame zaisti

serverio ip - 90.130.150.174:7777

atminkit JIS IRA NAUJAS TAI SKUBEKIT EITI IR GAUSIT DIREKTORIU ADMIN, ARBA VIP XP LITU!!!! TIKRAI IDOMUS SRW

butinai uzeikit patariu ir esu dekingas jums.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ehh... Vėl visko dalinimas, tikro gyvenimo (real life) serveriuose visas įdomumas ir yra, jog turi siekti savo tikslo, bet kaip tu ateini į serverį ir viską gauni tai tas įdomumas ir pradingsta, taip pat aprašymas nepabijokimė pasakyt apgailėtinas, kas pagerintų aprašymą tai visų pirmą Lietuviškos raidės, iš karto bent jau man sudaro didesnį įspudį, man asmęniškai dar nelabai patinka raidžių spalvinimas, labai jau vaikiškai atrodo, dar vienas trūkumas mano manymų ir svetainė. Svetainė kaikuriems atrodo nereikalinga, tačiau taip nėra. Svetainėje serverio žaidėjai turi galimybę perskaityti serverio naujienas, susižinoti kontaktus, susižinoti paslaugų kainas, galbūt ir pabendrauti, bet tai viskas priklauso nuo serverio kurėjo, asmęniškai - įspudžio tikrai nesusidariau ir su tokiu aprašymų, net nesinori eiti į serverį. Forume yra pilną serverių, tačiau apie aprašymus to nepasakysi, vienas iš aprašymų kuris man patiko tai štai: http://www.supergame...deda-gyvenimas/ . Taigi siūličiau žiūrėti pavyzdižius, kaip kiti rašo ir pnš.

Sekmės. :)

Redaguota , nario MarČius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4178 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...