Peršokti į turinį

Sveiki reikia pagalbos


^Gohan^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki nu mano kompiuteris jau labai senas kokie 4metai ir labai manau ne galingas atejo laikas padidinti galinguma ;D tai va norėčiau paklausk kokia vaizdo ploskšte reiktu pirkti ar dar ka nu nžn ant šito aš žalias

Dabartinio kompo duomenys:

Genuine intel®CPU

[email protected]

1.60GHZ,1.00gb ram

Ir idekit gal pavizdziu ten is pigesniu nu gal vaizdo plokstes kad veiktu assasin creed 3 labai noriu palost uztat kompa gerint noriu ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki nu mano kompiuteris jau labai senas kokie 4metai ir labai manau ne galingas atejo laikas padidinti galinguma ;D tai va norėčiau paklausk kokia vaizdo ploskšte reiktu pirkti ar dar ka nu nžn ant šito aš žalias

Dabartinio kompo duomenys:

Genuine intel®CPU

[email protected]

1.60GHZ,1.00gb ram

Ir idekit gal pavizdziu ten is pigesniu nu gal vaizdo plokstes kad veiktu assasin creed 3 labai noriu palost uztat kompa gerint noriu ;D

Manau isvis nauja pc susidek o ne i sena dek nes gali buti kad pvz vaizduske neveiks visokiu nesamoniu gali buti. tai jau isvis nuo dezes dekis. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...