Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4871 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...

sveiki, norečiau paklausti kokius žinote pačius naujausius ir geriausius žaidimus. kokius jus žaidziate, kokius norėtumete žaisti, ir svajojete, bet internete dar nėra, o pirkti iš parduotuves jums per brangu, norečiau jums pasiūlyti isigįti bet koki žaidima už 65% ir daugiau procentu mažesne kaina nei kainuoja parduotuvėje, pas mane viskas vyksta pasitikėjimu žmonemis sistema, ir galiu gauti bet koki žaidima ir pigiai. Tat jei jus susidomėjote, ir norite kokio gero naujo žaidimo, tai rašykite į skype: Sirusaika

Vagiai vos nenutraukė Assassin’s Creed 3 žaidimo PC versijai pardavimo starto. Portalas Kotaku praneša, kad lapkričio 14 dieną, nežinomi vagiai pavogė visą sunkvežimį su žaidimais Assassin’s Creed 3, kuris vežė žaidimus į Belgiją, Nyderlandus ir Liuksemburgą.

Vagius iki šiol nerado, tačiau Ubisoft tik dabar davė kažkokius komentarus susietus su šio incidentu. Jau dabar Ubisoft įtraukė visus žaidimo raktus į juodą sąrašą, tad aktyvuoti žaidimo ir pažaisti per multiplayer nepavyks. Tuo tarpu kas nupirks pavogtą žaidimą.

Šaltinis gameblog.lt

:D... Nenustebčiau jeigu tie vagiai kurie pavogė tą sunkvežimį yra - lietuviai

  • Teigiamai 1

Protinis invalide tu :D, čia greičiau ubagų - lietuvių darbas, tokių kaip tu.

P.S lenkai už jus lietuvius daug geriau gyvena, nes moka kažką pasidaryti ir netingi kaip jūs..., o jūs tik verkiat dėl menkiausių šūdelių ir apšnekinėjat visu kitus, latrai, ubagai, pavydus, p.s vaikai :D.

Ar tik pats nebūsi lenkas? Protingas, gerai gyvenantis, mokantis kažką pasidaryti ir neverkiantis forumuose.

Klysti lenkai nestumia ant lietuvių, ir jokia kita šalis nestumia ant lietuvių, tik LIETUVA vienintelė tokia kuri stumia ant kitų šalių pastoviai, nors pati ta LIETUVA yra visiškas - šudas...

Koki zmones renkasi seima, toki ir gauna sali.

Ir deje as tavim netikiu, kazkodel per tv3 zinias, per naujus, lietuviai buvo sumusti del to, kad jie buvo lietuviai, kaip tai paaiskysi huh?

Klysti lenkai nestumia ant lietuvių, ir jokia kita šalis nestumia ant lietuvių, tik LIETUVA vienintelė tokia kuri stumia ant kitų šalių pastoviai, nors pati ta LIETUVA yra visiškas - šudas...

Pisk tu *Myliu SuperGames.lt* lenkas į ta savo gaidyną. Rašinėja protinguolis mat. Matos ,kad greit eilė ir tau bus kai gausi į snukį nuo savo tokių pasireiškimų dalbajobas.

www.motomanai.lt

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4871 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...