Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Mapp Fight] Felka vs Samp-Shop ll mariuxas06


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4960 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sukurkit naują tėmą. Šeip balsas už Mariuxą,nor ir jo darbas nepergeriausias.. Man pas felka nepatiko namukas,ir visdelto Grp GRP felka,nors ir sunku pripažinti,o mariuxą tai mašinoms ant paprastų grindų? Susilaužysit ten,ir ant ko vaikštai ir ten mašina... Beto mačiau biura tai trugdys mašinų garsai dirbti reikia kokių durų gerų,ir kur gali mašinos važiuot garažo duru trukstą,atrodys realiau ir atrodo pamačiau kad tik su mašina galim į vidų,jeigu be mašinos vistiek reikia eiti pro garažą kas man nepatiko.visas namas iš topačios spalvos,formą neaiški,langų nėra nesamonė irgi geriau reikėjo kokį orginalų namą rast,o vidų viduj namo daryt ar aukštai ar dar kur.ir stogas neatrodo tikroviškai pas mariuxą tai tiek sekmės jums..

7_logo_copsy.png

SA:MP žaidėjau nebūk abėjingas!

Sukurkit naują tėmą. Šeip balsas už Mariuxą,nor ir jo darbas nepergeriausias.. Man pas felka nepatiko namukas,ir visdelto Grp GRP felka,nors ir sunku pripažinti,o mariuxą tai mašinoms ant paprastų grindų? Susilaužysit ten,ir ant ko vaikštai ir ten mašina... Beto mačiau biura tai trugdys mašinų garsai dirbti reikia kokių durų gerų,ir kur gali mašinos važiuot garažo duru trukstą,atrodys realiau ir atrodo pamačiau kad tik su mašina galim į vidų,jeigu be mašinos vistiek reikia eiti pro garažą kas man nepatiko.visas namas iš topačios spalvos,formą neaiški,langų nėra nesamonė irgi geriau reikėjo kokį orginalų namą rast,o vidų viduj namo daryt ar aukštai ar dar kur.ir stogas neatrodo tikroviškai pas mariuxą tai tiek sekmės jums..

Ten yra padaryta atskiras įėjimas/išėjimas. Pro garažą gali įeiti į tą koridorių kuris veda aukštyn į biura,bet tu teisus. Pastate langų nedariau nes interjeras eina į namų vidurį. Langai nebus gražu. Garažo vartus galima įdėti. Iš vienos spalvos ,tai čia skonio reikalas. Na biure nežinau kas gali vykti kad trukdytų dirbti mašinų garsai. Bet tikrai dėkui,gera kritika.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4960 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...