Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

GRP-LIFES | Gaivinam serverį (kitas aprašymas)


Efalas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4195 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,taigi šiandien aš jums pristatau :

Seniau garsų Lietuvos serverį,deja jis žlugo, taigi aš bandysiu jį atgaivinti, beabej nesitikiu

labai greit sulaukti normalaus žaidėjų skaičiaus,bet reklaminti gi galima :)

Taigi kaip jau sakiau seniau serveris GRP-LIFES buvo tikrai populiarus,tad

jis ir dabar taip pat vadinsis.

Tikriausiai vos atėję į serverį ''DIDIEJI KRITIKAI'' pasakys ''Ot Š.U.D.A.S'' kadangi atrodys

kaip papraščiausiais GRP servas.Na o poto tikriausiai ateis save dideliais laikantys ''VAIKAI''

ir pradės prašinėti direktorių,vipų,adminų,superių,pagrindinių adminų,kadangi Lietuvoje yra tikrai

nemažai tokių vaikų.Na bent jau aš manau,kad serverio gerumas slypi ne vien

serverio GM,bet dar ir administracijoje,savininko požiūrio serveriui.Taigi gal ir

GM yra bugų,bet man jis visai neblogas, na o apie administracija prabilus tai bent jau mano

požiūriu serverio administracija yra gera.Norint gauti direktorių teks gauti tik per atrankas, arba

per svėtaineje esančias tekstines atrankas (veiks vėliau) . Taigi nemeluosiu ir pripažinsiu,kad

serveryje yra bugų,bet stengsimės mes juos kuo greičiau pataisyti.

Šiek tiek INFO apie serverį:

Serverio savininkas : Admin_Tankas

Serverio prižiurėtojas : Paliubomu_Seniuk

Serverio direktorių prižiurėtojas : Robertas_Kill

Serverio webas (laikinas) : www.grp-lifes.ucoz.com

Serverio IP : gta-host.lt:1785

Šiek tiek apie sistemas:

Serveris yra valdomas GUI lentelių.

Serveryje yra išties daug pramogų : žvejyba,prekybos centras

kuriame galite apsipirkti parduotuvėje,apsikirpti kirpykloje,

apsidrausti draudimo įmonėje,ar tesiog nusipirkti

naujus drabužius drabužių parduotuvėje.

Galite nusipirkti sau mašiną puikiai išmappintoje mašinų

parduotuvėje.Galėsite nusipirkti sau namą puikiai

išmappintuose rajonuose tai yra : Rytiniame San Francisko

namų kvartale,Pietiniame San Francisko namų kvartale,

bei pačiame centre esančiuose namuose.Taip pat

serveryje yra įdiegta vagių sistema, per ja galėsite apvogti

banką arba parduotuvę,kai apvogi gauni kažkiek pinigų

ir gauni kažkiek žvaigždučių.Beje ne visad pavyksta išpešti

pinigų iš vagysčių,kartais tesiog negauni pinigų,gauni tik

star.

Taigi ką gali pirkti/gauti už pakviestus draugus?

Ištroškai privilegijų mūsu serveryje? Tau tereikia pasigauti mane

serveryje,ir pasakyti kad pirksi vip/admin, ir aš tesiog pasakau kur kokia žinute

siūsti ir tu išsiunti o aš uždedu privilegiją.

Taip pat serveryje galima beabėjo kviesti draugus.

Už 2 pakviestus žmones gausi 50k. Lt

Už 6 pakviestus žmones gausi VIP 1/men.

Už 12 pakviestų žmonių gausi ADMIN 2/savaitems

Taigi šiandien tiek, lauksime serveryje :)

Redaguota , nario Efalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu jūsų... Jūs durni rmt ar tik apsimetat? Gm platintas ,webas nemokamas ,scriptinti nemokat ir t.t tai ką čia pisat protą apie gaivinimus? Jau matau jūsų ne vieną temą kaip šūdą šnekat ir keičiat Gm vos ne kiekvieną dieną ,pavadinimus irgi ,o pristatymus irgi keitinėjat... Nu ždž šūdmaliai esat ,o vistiek kažką bandot padaryt.... Gal pagaliau susiprasit ,kad nieko jums neišeis ir baiksit visą šitą š...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu jūsų... Jūs durni rmt ar tik apsimetat? Gm platintas ,webas nemokamas ,scriptinti nemokat ir t.t tai ką čia pisat protą apie gaivinimus? Jau matau jūsų ne vieną temą kaip šūdą šnekat ir keičiat Gm vos ne kiekvieną dieną ,pavadinimus irgi ,o pristatymus irgi keitinėjat... Nu ždž šūdmaliai esat ,o vistiek kažką bandot padaryt.... Gal pagaliau susiprasit ,kad nieko jums neišeis ir baiksit visą šitą š...

''Tikriausiai vos atėję į serverį ''DIDIEJI KRITIKAI'' pasakys ''Ot Š.U.D.A.S'' kadangi atrodys

kaip papraščiausiais GRP servas''

Kaip jau sakiau webas laikinas, GM tobulinamas. Na o pats pasižiurėk pirmai koks pas save serveris,tik tada kritikuok kitus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

''Tikriausiai vos atėję į serverį ''DIDIEJI KRITIKAI'' pasakys ''Ot Š.U.D.A.S'' kadangi atrodys

kaip papraščiausiais GRP servas''

Kaip jau sakiau webas laikinas, GM tobulinamas. Na o pats pasižiurėk pirmai koks pas save serveris,tik tada kritikuok kitus.

Aš bent suvokiau ,kad iš šūdo torto nepadarysi tai ir baigiau visus reikalus su tokiais šūdinais serveriais. Nori kažko rimtesnio tai kuri gm nuo 0 tai gal kažką pasieksi. Ir beje aš bent nemalu šūdo ,kad kažką atgaivinsiu ;D Žiūrėkit kas bus kai pamatys buves šio GM savininkas ;D jau ne vieną kas šį gm naudojo terirazavo ir hackino tad Šaaa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

''Tikriausiai vos atėję į serverį ''DIDIEJI KRITIKAI'' pasakys ''Ot Š.U.D.A.S'' kadangi atrodys

kaip papraščiausiais GRP servas''

Kaip jau sakiau webas laikinas, GM tobulinamas. Na o pats pasižiurėk pirmai koks pas save serveris,tik tada kritikuok kitus.

Aš bent suvokiau ,kad iš šūdo torto nepadarysi tai ir baigiau visus reikalus su tokiais šūdinais serveriais. Nori kažko rimtesnio tai kuri gm nuo 0 tai gal kažką pasieksi. Ir beje aš bent nemalu šūdo ,kad kažką atgaivinsiu ;D Žiūrėkit kas bus kai pamatys buves šio GM savininkas ;D jau ne vieną kas šį gm naudojo terirazavo ir hackino tad Šaaa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4195 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...