Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

AMD ar Intel ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4175 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

AMD , Geriau už intel i3.

Bet šeip INTEL Su AMD tokie pati.

Man asmeniškai geriau INTEL , bet x6 amd geriau nei intel i3.

Na tai man tas klausimas ir " stojasi " ar AMD ar Intel. Esu Intel " Fanas ", bet šitas AMD mane labai patraukė.

Bet šis AMD netik galingesnis už i3, bet jis jau netoli i5 'lygio'.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kalbant apie greitąveiką „Intel“ nes siūlo daug aukštos kokybės keturbranduolių procesorių ir beabejo jis nepralenkiamas bet jai nori nebrangaus produkto tai amd

Na, AMD yra 6 branduoliai o kaina skiriasi ant 20 Lt taigi netoks jis jau ir pigus. ( neprisimenu kuris brangesnis ar i3 ar Fx'eris )

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, matai kame esmė. Kadangi nuo procesoriaus priklausys ir motininės pasirinkimo. Ty jai rinksies AMD reikės rinktis tokę motininę kuri tiktu pagal socket'a

ir jai aš ant jos galiu išleisti max 300 Lt, reikia ieškot tinkamiausio varianto, ką duos AMD 300LT vertės motininė ko neduos Intel 300Lt vertės ir atvirkščiai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4175 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...