Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Neina prisijungti į serverius.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žodžiu draugas pakuria serverį, BETKUR - Samp, emergency, haxball ir t.t. Ir man to serverio nerodo, neina prisijungt, nieko, žodžiu - ragas. Kitiems žmoniems viskas puiku - eina prisijungt ir t.t. Pas jį ir mane yra išorinis IP, esu ant Modemo, ne per routerį.. Kas gali būti, seniau eidavo prisijungt, dabar ne.. Ir jei galit, nesiūlykit tokių dalyku kaip "Perrašyk GTA, Samp, Windowsus" Samp ir GTA perrašyti, o Windowsus labai tingiu perrašyt, nes gali net nepadėt. Ačiū tiems kurie padės. (:

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienas iš variantų tai perkrauk keletą kartų modemą , jeigu esate kartu susijungę į vieną modemą , tai pamėgink ieškoti ne per serverius, o per LAN. Jeigu nepadės , pamėgink prasiskanuoti su antivirusine , nes jeigu naudoji ESET arba kitokią popiliarią antivirusinę , ji užblokuoja virusą ir IP adresą iš kurio gavo jį , todėl jeigu draugas tyčią ar netyčia siuntė virusų tai jį užblokavo antivirusinė ir dabar neleidžia tau nieko daryti. Jeigu nepadės net šie veiksnei - tai operacinės sistemos perinstaliacija 100% turi padėti.

P.S. +REP už vietoje sukurtą temą , su aiškiu pavadinimu ir aiškiu jos turiniu. Šaunuolis. :)

Redaguota , nario Moderatorius
  • Teigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienas iš variantų tai perkrauk keletą kartų modemą , jeigu esate kartu susijungę į vieną modemą , tai pamėgink ieškoti ne per serverius, o per LAN. Jeigu nepadės , pamėgink prasiskanuoti su antivirusine , nes jeigu naudoji ESET arba kitokią popiliarią antivirusinę , ji užblokuoja virusą ir IP adresą iš kurio gavo jį , todėl jeigu draugas tyčią ar netyčia siuntė virusų tai jį užblokavo antivirusinė ir dabar neleidžia tau nieko daryti. Jeigu nepadės net šie veiksnei - tai operacinės sistemos perinstaliacija 100% turi padėti.

P.S. +REP už vietoje sukurtą temą , su aiškiu pavadinimu ir aiškiu jos turiniu. Šaunuolis. :)

Esmė tame, kad aš to modemo perkraut nemoku.. Jugi tas laidas varo tiesiai į kompą, o ne per routerį. Ir mes ne per LAN, tiesiog pas jį internetas per routerį, pas mane per modemą, bet tai neturi reikšmės, kadangi kiti žmonės gali jungtis į jo serverį. Ir dar reikėtu pagalbos su antivirusine, turbūt čia ir šuo pakastas. Kaip reikėtu ten praskenuoti, kad atblokuotu IP adresą? Antivirusinė - Microsoft Security Essiantials

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...