Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4967 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Felka matai esi debilas į tave kreipiasi net vardu,kad tu atstotum ir nemaltum šudo. Dabar verki,kad tau neigiamą reputacija sudėjo vaikai,bet pavyzdžiui kodėl kad ir pas mane nėra neigiamos reputacijos,kaip pavyzdį galiu paiimti belenką,o tu tūkstantis pranešimų 100 neigiamo reputacijos,viskas per tavo charakterį,kaip ir sakiau tu turi tik savo nuomonę,ir niekam neleisi jos pakeisti nors ji ir neteisi,iš parašo suprast,kad tik su draugais tu normalus,o nepažįstamais,šiuo atveju Supergames.Lt lankytojais,tu su jais elgiesi nepagarbiai kabinėjies prie nieko,išsipiiinijė,pizdavojies. Iš to ir išgaunama neigiama reputacija,jei pavyzdžiui tų su nepažįstamais elgtumeis kaip su draugais tai gal turėt ir teigiamos reputacijos tiek. Mačiau dar ieškai projekto,bet vien tavo reputaciją ir kitų komentarai,bet tu vis atsišaudai tapačia fraze ,,vaikai prisižaidė ir visks aš nekalts,aš kiets čiuvs bv ir bus''.. Atsiprašau,kad išsiplėčiau ne į tėmą..

Felka matai esi debilas į tave kreipiasi net vardu,kad tu atstotum ir nemaltum šudo. Dabar verki,kad tau neigiamą reputacija sudėjo vaikai,bet pavyzdžiui kodėl kad ir pas mane nėra neigiamos reputacijos,kaip pavyzdį galiu paiimti belenką,o tu tūkstantis pranešimų 100 neigiamo reputacijos,viskas per tavo charakterį,kaip ir sakiau tu turi tik savo nuomonę,ir niekam neleisi jos pakeisti nors ji ir neteisi,iš parašo suprast,kad tik su draugais tu normalus,o nepažįstamais,šiuo atveju Supergames.Lt lankytojais,tu su jais elgiesi nepagarbiai kabinėjies prie nieko,išsipiiinijė,pizdavojies. Iš to ir išgaunama neigiama reputacija,jei pavyzdžiui tų su nepažįstamais elgtumeis kaip su draugais tai gal turėt ir teigiamos reputacijos tiek. Mačiau dar ieškai projekto,bet vien tavo reputaciją ir kitų komentarai,bet tu vis atsišaudai tapačia fraze ,,vaikai prisižaidė ir visks aš nekalts,aš kiets čiuvs bv ir bus''.. Atsiprašau,kad išsiplėčiau ne į tėmą..

Stop stop stop... Parodyk man mano nors 1 postą, kur išsipisinėjau iš ko nors, sakiau neteisybę, negerbiau ko nors. Pirma pradeda manęs negerbti, tada jau aš ;) Pasakyta teisybė yra kabinėjimasis? Nuo kada? :mucha: O kuo man daugiau atsišaudyt? Melais? :) Aš sakau teisybę, kaip yra. Jeigu tau ji nepatinka- u can fuck off and go to hell :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4967 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...