Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

TGP-Tavo Gyvenimo Prasme !


Justas_Han

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4210 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena, nu jau kai kam ir vakaras. :) Noriu psristatyti jum TGP serveriuka ! Jis gyvuoja jau antra karta.

Kaip mes sakom : Musu serveris yra kitoks, jis pasizymi tuo, ko neturi kiti, arba zaidejais, arba administracija. :)

Gamemodas nera platintas, jis yra unikalus, atnaujinimus dedam daznokai, kokius tik padarom tokius ir dedame. Musu maperis/scripteris yra naujas Kesa_Sport, yra aktyvus, stengesi atlikti darba, nenuvylia zaideju. :)

Pasiskaiciau sitame SuperGames ir patiko man kaip reklamuoja. Suprasiu jaigu neisite i serveri, nes jis nera is tobuliausiu. Aisku mane ten dazniausiai matysite, nes esu aktyvus zaidejas. Musu serverio problema viena.. Jaigu nepradesi zaist, kiti irgi neprades. Reikia ateiti ir pradet ! pajustu musu gyvenimo skoni ! Sunkumus ! Pradzioje turesi 4500xp ir 150000lt jaigu neklystu.. :) pas mus xp kyla greitai, tai greitai turetumet susirasti ir darba. :)

Darbai:

Seimas- nuo 50000 xp. komandos /ginklas

Advokatai- nuo 25000 xp. komandos /unjail /ist uz pinigus

Salvatore's mafija - nuo 10000xp. komandos /aslv /uslv vartu.

Sopranos mafija - nuo 10000xp. komandos /asop /usop vartu.

Policija - nuo 8500xp komandos /apol1 /apol vartu /ist /ant /gaudomi /ita Ir t.t.

Drifteriu gauja - nuo 6000xp. komandos /adcv /udcv

Motokrosu gauja -

Mechanikai - 6000xp. komandos /tune /aang /uang /taisyti /piltidegalus

Taxi - 4500xp. komandos /ataxi /utaxi

Transporteriai - nuo 6000xp.

Armija - nuo 20000xp. komandos - /aarm /uarm /det /ist

Dyleriai - nuo 6000xp. komandos /adyl /udyl /ginklas /parduotseklas /parduotnarkus

Triad's mafija - nuo 8000xp. komandos /atri /utri

Musu serveryje daznokai vyksta grobimai, pabegimai is kaleimo ir begiojimai nuo PD. Musu serveryje yra 2masinu sistema, masinu turgus naujas ne ten kur budavo o visai kitoje vietoje.

Serverio adminitracija:

Pagrindiniai adminai : Robis_Malossi ir Hell_Dead

Superadminai: Laura_Bonni

Seniunas: Vaidis_Kaseka

Scripteris: Kesa_Sport

Musu ip : samp.hostukas.eu:3333

Musu svetaine : www.tgp.yzi.me

PgrdAdmin skype : tgpadministracija

Mane galite surasti skype : justinas2255

Aciu labai uz demesi. :) Siuo metu musu serveryje mazai zaideju. :) Palauksime vakaro ir jie ateis ! Sekmes !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4210 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...