Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SF-RG.LT Neplatintas Gm, bet dabar paplatinsiu.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4857 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Jis platina SF-RG.LT modifikaciją be pwn failiuko, kadangi jis išsikėlė iš FTP o ten nebuvo pwn failiuko, tai ten nieko nebepadarysi ir nebepakeisi.

[13:16:38] Mr.Pauliiukas. @: han

[13:16:40] Mr.Pauliiukas. @: atsiūsk man gm

[13:16:42] Mr.Pauliiukas. @: su pwn

[13:16:47] Mr.Pauliiukas. @: tuoj paleidžiu ant hosto

[13:27:12] Han™: *Myliu SuperGames.lt* tau pwn?

[13:27:40] Mr.Pauliiukas. @: nu neveik pas mane be pwn *Myliu SuperGames.lt*

[13:27:46] Han™: :D

[13:27:50] Han™: Pisi protą

[13:27:53] Mr.Pauliiukas. @: ne, rimtai

[13:27:55] Mr.Pauliiukas. @: hančikai

[13:27:56] Han™: taigi tik amx pilnai užtenka

[13:28:07] Han™: tu prastūmt gm nori

[13:28:10] Han™: čia aišku viskas

[13:28:14] Han™: bet be pwn neprastumsi

[13:28:18] Han™: keist neimanoma nieko :D

[13:28:37] Mr.Pauliiukas. @: tau gaila gm ?

[13:28:52] Han™: jo

Redaguota , nario Han_Johnson

Senolių išmintis byloja, kad Sajanam kelnių nereikia :)

(redaguota)

[quote name=Evanas :P' timestamp='1351942402' post='549003]

Turiu šitą GM seniai mane ir norėjo į projektą priimt ir pato užvare kaip jiems padejau ir iš nervų aš nuhakinau nėkingą jų modą, bet senesnės versjos.

Nefantazuok Evanai :DDDDDDD seną modifikacijos versiją turėjo tik Pawno_Fushion kitaip žinomas lenkas jonas_kri, ir pilnai tikiu, kad čia jis paplatino modifikacija tau :)

Redaguota , nario Han_Johnson

Senolių išmintis byloja, kad Sajanam kelnių nereikia :)

  • Parašė po 4 mėnesių...

Sveiki, aš Paulius_Kybai, buvęs serverio pagrindinis . Kadangi mane Daily su Mantu išmetė iš projekto, nusprendžiau paplatint GameModą. Viskas unikalu, prie jo daug laiko praleista, Taigi JUMS ŽINUTĖ DAILY IR MANTUI: ČIULPKIT *Myliu SuperGames.lt* ŽASINAI .

:)

Visi kurie norit gauti GM rašom į skype: pauliuxz4

Kybau Čia Aurimas Juknonis ,nebepisk čia visiems proto ,kad jiems duosi GM jis nori prisikviest kontaktų ir platinti servą . ;)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4857 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...