Mikas

Devil may Cry 3 special edition

Recommended Posts

Trumpa apžvalga:

Žaidimo istorijos chronologinė vieta yra prieš Devil May Cry1 žaidimo dalį. Tai Devil May Cry žaidimo istorijos pradžia.

Veiksmas vyksta šiais laikais, Temen-ni-gru bokšte. Dantei dar nespėjus pavadinti savo parduotuvės, paslaptingas vyras vardu Arkham pasirodo, kad perduotų "pakvietimą" Dantei nuo jo dvynio brolio Vergil, taip palikdamas kelis demonus parduotuvėje, kurie užpuola Dantę.

Bekeliaudamas pas brolį Dantė kaunasi su įvairiais demonais. Keliaujant į bokštą , jis susiduria su mergina vardu Lady. Jie trumpai prasilenkia, bet dar susitinka kelionėje. Kelionėje jis taip pat sutinka juokdario kostiumu vilkintį monstra Jester, kuris nuolat sekioja Dantę ir rodo jam kelią. Vėliau atsiskleidžia ir Lady tikslas. Arkham suklaidina Vergil siekdamas savų tikslų, gauti legendinio Spardos galias ir valdyti demonų užgrobtą žemę. Dantė su Vergil, nepaisant jų nesutarimų, tenka susivienyti.

Galiausiai Vergil pradeda kautis su Dante, del savų tikslų. Dėja Vergil pralaimi ir nukrenta nuo krioklio. Dantė pamano, kad jo brolis mire ir grižta atgal.

Pabaigoje Dantė susitinka su Lady, kuri bandydama jį paguosti, pasako "Devil May Cry", vėliau Dantė savo parduotuvę nusprendžia taip ir pavadinti. "Devil May Cry"..

Žaidime reikia kautis su dauguma monstrų vis naujose misijose ir spręsti įvairias užduotis norint eiti toliau. Už kiekvienos misijos atlikima, žaidėjas gauna tam tikrą rangą nuo D, C, B, A arba S ir SS. Nukaunant monstrą iš jo pasipila "red orbs", kuo daugiau surinkęs žaidėjas gali nusipirkti triukų, kuriuos naudos kovose, reikalingu daiktų ar gyvybių. Nukaunant bosus žaidėjas gauna vis naują ginklą su kuriuo gali atlikti įvairius triukus. Taip pat savo ginklui galima kelti lvl taip sustiprinant jį. Žaidėjas turi galimybę pasirinkti stilių, kuriuo nori kovoti ir gali pasikeisti jį. Trickster [leidžia lengvai išsisukti iš priešo atakų], Swordmaster [skirta kovom su kardu], Gunslinger [skirta kovojant su šautuvais], Royal Guard [leidžia atremti priešo atakas ir kirsti priešui atgal], Quicksilver [sulėtina priešus tam tikram laiko tarpui, o veikėjas gali judėti normaliu greičiu], Doppelgänger [sukuria šešėlį, kuris padeda kovose Dantei]. Taip pat Dantė turi Devil Trigger, tai galimybė pasiversti į demonišką formą, kuri padidina veikėjo atakas ir gynybą, lėtai pildo gyvybę ir leidžia panaudoti specialias atakas.

Devil May Cry 3: Special Edition

Išleidimo metai: [PS2] JPN February 23, 2006, [PC] JPN June 30, 2006

Šioje žaidimo versijoje galima vedžioti ir Dantės dvynį brolį Vergil. Taip pat dadėtas survival mode pavadintas "Bloody Palace" su 9999 lygių, "Turbo Rėžimas" pagreitinantis žaidimo eigą dvidešimčia procentų. Taip pat sistema, kuri leidžia tuoj pat atgaivinti veikėją ar vėl paleisti kovą, kurią gali pralaimėti kiek tik nori kartų. Žaidimas daug sudėtingesnis.

Vergil turi tik viena stiliu Dark Slayer, panašų į Dantės Trickster. Jis turi tris ginklus: savo O-katana vadinama Yamato, Beowulf šarvines pirštines ir antblauzdinius šarvus ir Force Edge broadsword. Vergil turi tik vieną ataką vadinamą Summoned Swords. Taip pat naujas yra naujas bosas. Veikėjas Jester.

Asmeninė nuomonė:

Tai yra pats geriausias žaidimas koki tik lošiau. Jis mane sužavėjo viskuo. Istorija, OST, gameplay. Veikejų charakteriai skirtingi, dialogai labai geri. Šiame žaidime yra visko. Yra iš ko pasijuokti, galima ir paverkti. Ypač man patiko Dante. Jis dar jaunas šioje žaidimo dalyje, bet jo charakteris unreal.

Neatitinka 500x130 reikalavimų.

Geras lb zaidhas visa perejau :) ten dante pries brolis musesi dar dante gali demonu pasiversti VIENU ZODZHIU ZJBS GEIMAS!!!!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele