Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

WinZip Self-Extractor startuoja su kartu su windows.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4221 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Neperseniausiai ieškojau Need For Speed švaraus install'o, kažkaip noras užėjo pažaisti vėl. Atsisiunčiau .exe failą, o ten pasirodo winzip failas. Aš dar turėjau install'ą .bin faile, taigi tuo metu, prisiminiau kaip jį atidaryti, o self-extractor uždariau. O visa problema yra tokia:

Kai paleidžiu windows (nesvarbu, tai restartas ar šiaip paleidimas) man išmeta tą lentelę:

7c3c689d764171f8a03c541f69617f6e181.png

Bandžiau susirasti NFSU2_Demo.exe, jį radau, bet kai ištrinu jį ir vėl paleidžiu windows, jis man atsiranda ir pasileidžia. Jo vieta diske:

C:\Users\Arnoldas\AppData\Local\Temp

Tikrai nesu toks, kuris iš kart šaukiasi pagalbos, pats nebandęs jos išspręst. Bandžiau viską ką sugebu, ieškojau informacijos, bet deja.

Taip pat, manau bus keletą komentarų, kad reikia iš "startup" išimt, tačiau jo ten nėra.

Dar, aš to WinZip kompiuteryje neturi, nes kai paspaudžiu "Run WinZip", gaunu klaida, kad jo nėra.

Prašau, pagalbos.

Redaguota , nario IndeXez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4221 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...