Peršokti į turinį

Kuri telefona rinktis?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4212 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei imtum iš bitės, tai siūlyčiau BlackBerry Curve 8520. Tikrai lengvai perprantamas telefonas, su patogiu valdymu.

BlackBerry 9900 BOLD taip pat neblogas, pasižymi procesorium, ram'ais, bet MAN nepatogus valdymas :/ (tele2 salone jis)

BlackBerry nėra tokie nuvalkioti, tikrai turi savo išskirtinumą, kuris džiugina. Pats Turiu 8520. Nekeisčiau net į iPhone ar dar kokį obuolinį grabą. Kiti telefonus turi per prievartą, jie nenori jo, bet turi ar panašiai. Su šituo, jei mėgsti qwerty, niekada nenorėsi skirtis. Vienintelis trūkumas. Taip, trūkumas - blackberry neveiks su paprastu internetu, jam privalomas blackberry internetas. Na taip pat, gali naudoti wifi :). Tikiuosi, mano informacija naudinga.

Redaguota , nario IndeXez
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei imtum iš bitės, tai siūlyčiau BlackBerry Curve 8520. Tikrai lengvai perprantamas telefonas, su patogiu valdymu.

BlackBerry 9900 BOLD taip pat neblogas, pasižymi procesorium, ram'ais, bet MAN nepatogus valdymas :/ (tele2 salone jis)

BlackBerry nėra tokie nuvalkioti, tikrai turi savo išskirtinumą, kuris džiugina. Pats Turiu 8520. Nekeisčiau net į iPhone ar dar kokį obuolinį grabą. Kiti telefonus turi per prievartą, jie nenori jo, bet turi ar panašiai. Su šituo, jei mėgsti qwerty, niekada nenorėsi skirtis. Vienintelis trūkumas. Taip, trūkumas - blackberry neveiks su paprastu internetu, jam privalomas blackberry internetas. Na taip pat, gali naudoti wifi :). Tikiuosi, mano informacija naudinga.

Tas tavo BlackBerry 8520 200Lt te kainuoja, o tu sakai kad nekeistum i iPhone :D Tu turbut turi omeny pati pirma obuolio kurini "iPhone 2G"?(Kuri jau ir prekyboi mazai kur surasi)

Nes siaip visi kiti iPhone kainos atzvilgiu brangesni. Ir jei tu protingas zmogus, tu keistum i iPhone. :D

Zmogus nori nusipirkt telefona, kurio menesinis mokestis nevirsija 23lt.

Redaguota , nario Vadila
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4212 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...