Peršokti į turinį

Šansas išmokti [C++]


Amxxl

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3927 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

... Jūs žiūrit į laiką kada tema buvo parašyta ar ne?

O koks skirtumas? aš nesu labai aktyvus bet tie kurie patys prideda mane prie skype su malonumu padedu pasimokyt C++ :P like i say if you don't have what to say don't say anything and go away from here :D Beje ko dar nepaminejau tai mokantis C++ su anglu seksis lengviau :D Kas norit rasykit i skype tikrai galiu pamokinti duomenu tipu, pointeriu, linked listu, klasiu, strukturu, ciklu, enumeracijos, žaidimu kurimo, ir kitokio c++ slamsto. Redaguota , nario -amxxL-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ka tu tuo norėjai pasakyti bet kokio velnio turėčiau būti matytas?

Kai kurie žmones LIETUVIAI bando primesti kietais kad kažka moka "scriptinti" ar panašiai.

Aš niekada neprimetu kažko norėdamas kažkuo pasigirti tiesiog žinau ką sugebu.

Pats seniau užsiimdavau su tuo PAWN (scriptinimo kalba) joje nera griežtų apibriežimu

kad viskas turi būti taip o ne kitaip todėl net ir maži vaikai ja sugeba išmokti.

Man gal buvo 13 ar 14 metu kai laikydavau cs servus kurdavau pluginus su PAWN.

Pati pawn išmokau per 2 men. Kur čia sudetyngumas? Ko nepasakyčiau apie C++

Mokausi jau 2 metus. Ir dar visko nemoku pati kalba yra per daug sudėtynga.

Pats C++ man patinka dėl to kad su šia kalba ribų beveik nėra galima padaryti

praktiškai viska (žinoma proto ribose).

Netgi turiu hobi :). turbūt daugelis žinot World of Wacraft žaidimą?

Tai va dabar užsiimu serverio kurimu turiu 4.3.4 15595 privatu serveri.

Didžioji dalis serverio padaryta su C++ žinoma turiu visus kodus.

O pats hobis yra serverio taisymas bugai, questai, itemai, spelai ir pan.

O šiaip aš labai susidomėjau. Noriu išmokt programuot, lyg ir logiškai atrodo normaliai mąstau, nesu toks nemandagus kaip visi lietuviai, planuoju ir į VKA stoti galbūt, nes tikrai noriu išmokti programuoti :)

Parašysiu kada į skype :)

Arba pridėk dabar - Wiliuxhinho

Edit: Angliškai moku, bet bandžiau pasimokyt c++ angliškai, sunkoka nes labai sunkiai į galva įsikerta tie terminai angliškai, o kai žalias tai išvis...

Edit2: Su C++ galima sukurti daug ką, bet su ribotomis galimybėmis. Grynas pavizdys: SAMP ir MTA. SAMP stovi ant c++ ir visi serveriai tokie patys. MTA stovi ant lua ir kartais keista žiūrėt, kaip įmanoma tai suscriptinti.

Redaguota , nario peraz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3927 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...