Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SM-G.LT NAUJAS BEI UNIKALUS PROJKETAS!


Juan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4217 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, taigi galbūt girdėjote apie šį serverį, galbūt ne, todėl noriu pasakyti, jog šis serveris pradėtas kurti viską nuo 0%! Direktorių postai buvo visiems nuimti, todėl dabar turite šansą į juos patekti! Skubėkite į http://www.sm-g.lt ir įsitikinkite, jog tai unikaliausias serveris, kuris tikrai patrauks jūsų dėmesį.

Priežastys, dėl kurių turite mus aplankyti:

1. Turime nuosavą radiją.

2. Serveris kuriamas nuo 0%

3. Kompanija visad draugiška bei pasitinkanti visus linksmai.

4. Tik čia galėsite jaustis savimi!

Serverio savininkai:

Pikas_Extrim

Neh_Labas

Užsukuite pas mus ir klausykite unikalios mūsų radijos muzikos, bei leiskite forume laiką taip linskmai, kaip dar nebuvote leidę, ir pildykite į direktorių postus kol galite! http://www.sm-g.lt

Redaguota , nario Juan
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,

Tinklapio dizainas priklauso MAN- MaxSui. Aš jį kodavau rsfg.us.lt projektui bet ji nupirko tas Neh dėl jų sušikto projekto žlugo rsfg bet JŪS pažeidėde mano teises aš kodavau ta diza ir pakeitėte jūs viską bet pamiršote ! skaitliukas rsfg:D Ir jūs man skolingi 10lt už dizaina+ autoriaus teisių pažeidimą!!

Redaguota , nario Dominus
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sveiki,

Tinklapio dizainas priklauso MAN- MaxSui. Aš jį kodavau rsfg.us.lt projektui bet ji nupirko tas Neh dėl jų sušikto projekto žlugo rsfg bet JŪS pažeidėde mano teises aš kodavau ta diza ir pakeitėte jūs viską bet pamiršote ! skaitliukas rsfg:D Ir jūs man skolingi 10lt už dizaina+ autoriaus teisių pažeidimą!!

Čia kalbėt su Nehu, ne su manim :D

Redaguota , nario Dominus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užsukuite pas mus ir klausykite unikalios mūsų radijos muzikos, bei leiskite forume laiką taip linskmai, kaip dar nebuvote leidę, ir pildykite į direktorių postus kol galite!

Nu nežinau, linksmiausiai laiką leidžiu su draugais, lauke... Tipo jūsų server bus dar linksmiau? :DD Don't think so. Visada rašydami "saldžius" tekstus galvokite ką rašote... Nepersistenkit.

Redaguota , nario pal3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4217 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...